Horká krev

Horká krev

Horká krev stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Horká krev z Lisa Jackson

 • Název knihy: Horká krev
 • Autor knihy: Lisa Jackson
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 486
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7498-193-7
 • EAN: 9788074981937
 • Dostupné soubory: horka-krev-313043.pdf, horka-krev-313043.epub, horka-krev-313043.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Horká krev v dolní části stránky

Shrnutí knihy Horká krev z Lisa Jackson

I domnělý hřích se může stát důvodem k vraždě.

V rozhlasovém studiu sedí psycholožka Samanta Leedsová a ve svém pravidelném nočním pořadu rozdává rady a útěchu zoufalým posluchačům. Jeden telefonát se ale velmi liší: podivný volající se představí jako Otec John a Samantě oznámí, že brzy bude muset pykat za těžký hřích, který spáchala.
Krátce poté je v omšelém hotelovém pokoji nalezena uškrcená prostitutka. A pak další… a další. Vyšetřující detektiv Rick Bentz je přesvědčen, že tento vrah je nějakým způsobem spojen s osobou Samanty. A co víc – že dosavadní vraždy jsou jen předehrou toho, co má v jeho smrtnosném plánu následovat.
I Samanta se už začíná bát. Cítí, že příští obětí samozvaného vykonavatele spravedlnosti má být právě ona…

Stáhnout Horká krev knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Horká krev je 486 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Horká krev kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Horká krev z Lisa Jackson – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Horká krev z Lisa Jackson.

Populární vyhledávání: Horká krev pdf, stáhnout Horká krev pdf, stáhnout Horká krev knihu pdf, Horká krev kniha ve formátu pdf, zdarma Horká krev kniha ke stažení, zdarma Horká krev ebook ve formátu pdf, Horká krev knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Horká krev pdf? Jak mohu stáhnout Horká krev kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Horká krev zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Horká krev? stáhnout Horká krev epub, stáhnout Horká krev ebook epub, Horká krev e-kniha ve formátu epub, zdarma Horká krev ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Horká krev epub? Jak stáhnout knihu Horká krev ve formátu epub? Horká krev mobi, stáhnout Horká krev mobi, stáhnout Horká krev e-kniha mobi, Horká krev kniha ve formátu mobi, zdarma Horká krev ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Horká krev mobi? Jak mohu stáhnout knihu Horká krev v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Horká krev z Lisa Jackson zdarma? Jak stáhnout Horká krev z Lisa Jackson e-knihu zdarma?

Leave a Reply