Hotel Vendome

Hotel Vendome

Hotel Vendome stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hotel Vendome z Danielle Steel

 • Název knihy: Hotel Vendome
 • Autor knihy: Danielle Steel
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2012
 • Počet stránek: 304
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-249-1982-9
 • EAN: 9788024919829
 • Dostupné soubory: hotel-vendome-132924.pdf, hotel-vendome-132924.epub, hotel-vendome-132924.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hotel Vendome v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hotel Vendome z Danielle Steel

Vítejte v hotelu Vendôme! Kdysi to býval jen omšelý chátrající hotel v zastrčené uličce na Manhattanu. Hugues Martin, mladý švýcarský hoteliér, který se řemeslu vyučil na těch nejlepších adresách starého kontinentu, v něm však viděl něco jiného. Viděl v něm totiž nevybroušený diamant. A i když si musel vzít všechny možné půjčky, které jen mohl získat, neváhal a hotel koupil.
Dnes je hotel Vendôme luxusním pětihvězdičkovým útočištěm pro smetánku z celého světa. Hugues ho vede se švýcarskou precizností, milým úsměvem na rtech a pevnou rukou – jen díky tomu si Vendôme vydobyl renomé jako klenot mezi hotely celého světa, v němž je naprostou samozřejmostí ta nejvyšší kvalita, jakož i absolutní diskrétnost.
Vendôme je zkrátka Huguesovým splněným snem a zároveň domovem. Když však jeho manželka uteče s rockovou hvězdou, která zrovna v hotelu přebývá, je jeho majitel ze dne na den postaven před nelehký úkol – sám se postarat o čtyřletou dcerku Heloise.
Navzdory odchodu matky však Heloise vyrůstá šťastná. Vendôme je pro ni královstvím, v němž na ni za všemi rohy čeká dobrodružství, početný hotelový personál ji bez výjimky miluje, a tak je každý den jedinečnou oslavou života. Společně s tatínkem vládnou svému království a má to tak zůstat navždy…
Jenže léta plynou a z malého roztomilého děvčátka roste krásná dáma, ne netečná k půvabům vrstevníků opačného pohlaví. Když se zároveň Huguesovi „přihodí“ ta nejméně pravděpodobná věc na světě, totiž že se zamiluje, musím se rázem všichni zúčastnění zabývat stejnou otázkou: Pro kolik osob je vlastně na trůně místo?

Stáhnout Hotel Vendome knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hotel Vendome je 304 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hotel Vendome kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hotel Vendome z Danielle Steel – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hotel Vendome z Danielle Steel.

Populární vyhledávání: Hotel Vendome pdf, stáhnout Hotel Vendome pdf, stáhnout Hotel Vendome knihu pdf, Hotel Vendome kniha ve formátu pdf, zdarma Hotel Vendome kniha ke stažení, zdarma Hotel Vendome ebook ve formátu pdf, Hotel Vendome knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hotel Vendome pdf? Jak mohu stáhnout Hotel Vendome kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hotel Vendome zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hotel Vendome? stáhnout Hotel Vendome epub, stáhnout Hotel Vendome ebook epub, Hotel Vendome e-kniha ve formátu epub, zdarma Hotel Vendome ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hotel Vendome epub? Jak stáhnout knihu Hotel Vendome ve formátu epub? Hotel Vendome mobi, stáhnout Hotel Vendome mobi, stáhnout Hotel Vendome e-kniha mobi, Hotel Vendome kniha ve formátu mobi, zdarma Hotel Vendome ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hotel Vendome mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hotel Vendome v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hotel Vendome z Danielle Steel zdarma? Jak stáhnout Hotel Vendome z Danielle Steel e-knihu zdarma?

Leave a Reply