Houževnatost

Houževnatost

Houževnatost stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Houževnatost z Angela Duckworth

 • Název knihy: Houževnatost
 • Autor knihy: Angela Duckworth
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 344
 • Žánrové knihy: Psychologie a komunikace
 • ISBN: 978-80-7555-021-7
 • EAN: 9788075550217
 • Dostupné soubory: houzevnatost-315855.pdf, houzevnatost-315855.epub, houzevnatost-315855.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Houževnatost v dolní části stránky

Shrnutí knihy Houževnatost z Angela Duckworth

Chcete být úspěšní, ale zároveň chápete, že na vrchol žádné zkratky nevedou? Pak právě v odbornou veřejností i čtenáři oceňované Houževnatosti najdete ideálního průvodce, jak díky kombinaci vytrvalosti a vášně dosáhnout svého cíle. Když obdivujeme špičkové sportovce, umělce, vědce, podnikatele či šéfkuchaře, často si říkáme: „Ten má ale talent!“ Průkopnická psycholožka Angela Duckworthová zastává jiný názor: základní ingrediencí všech vynikajících výkonů je houževnatost – kombinace dlouhodobé vášně pro jeden životní cíl a vytrvalosti. Na desítkách příkladů slavných i běžných lidí ukazuje, že právě houževnatost rozhoduje o úspěchu člověka v životě mnohem víc než jeho vrozený talent či inteligence. Duckworthová své poznatky opírá o desetiletí práce, množství vědec-kých studií, ale i hloubkových rozhovorů s mimořádně úspěšnými osobnostmi. Svou knihu však rozhodně nepsala jako skleníkovou květinku pro akademický svět. Naopak, Houževnatost je mimořádně čtivá a praktická kniha, která přináší zcela konkrétní rady, jak naplnit potenciál sebe sama či svých dětí. Přečtěte si tuto knihu, chcete-li: pochopit zásadní význam houževnatosti a naučit se ji rozvíjet najít svůj celoživotní cíl, bez něhož jen střídáme jednu činnost za druhou bez šance na větší úspěch vědět, jak efektivně trénovat sport či rozvíjet profesní dovednosti být odolní vůči neúspěchům, které jsou na cestě za úspěchem nevyhnutelné poučit se o výchově dětí k houževnatosti ANGELA DUCKWORTHOVÁ (* 1970) je profesorkou psychologie na Pensylvánské univerzitě v USA. Pracovala jako poradkyně pro Bílý dům, Světovou banku, pro trenéry špičkových sportovců či ředitele velkých společností. Vystudovala neurobiologii na Harvardově univerzitě a neurovědy na Oxfordské univerzitě, doktorát v oboru psychologie získala na Pensylvánské univerzitě. V roce 2013 získala prestižní stipendium MacArthurovy nadace nazývané též „grant géniů“. Je matkou dvou dcer.

Stáhnout Houževnatost knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Houževnatost je 344 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Houževnatost kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Houževnatost z Angela Duckworth – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Houževnatost z Angela Duckworth.

Populární vyhledávání: Houževnatost pdf, stáhnout Houževnatost pdf, stáhnout Houževnatost knihu pdf, Houževnatost kniha ve formátu pdf, zdarma Houževnatost kniha ke stažení, zdarma Houževnatost ebook ve formátu pdf, Houževnatost knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Houževnatost pdf? Jak mohu stáhnout Houževnatost kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Houževnatost zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Houževnatost? stáhnout Houževnatost epub, stáhnout Houževnatost ebook epub, Houževnatost e-kniha ve formátu epub, zdarma Houževnatost ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Houževnatost epub? Jak stáhnout knihu Houževnatost ve formátu epub? Houževnatost mobi, stáhnout Houževnatost mobi, stáhnout Houževnatost e-kniha mobi, Houževnatost kniha ve formátu mobi, zdarma Houževnatost ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Houževnatost mobi? Jak mohu stáhnout knihu Houževnatost v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Houževnatost z Angela Duckworth zdarma? Jak stáhnout Houževnatost z Angela Duckworth e-knihu zdarma?

Leave a Reply