Hra na vraždu

Hra na vraždu

Hra na vraždu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hra na vraždu z Agatha Christie

 • Název knihy: Hra na vraždu
 • Autor knihy: Agatha Christie
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 216
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-5004-5
 • EAN: 9788024250045
 • Dostupné soubory: hra-na-vrazdu-257290.pdf, hra-na-vrazdu-257290.epub, hra-na-vrazdu-257290.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hra na vraždu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hra na vraždu z Agatha Christie

Nejznámější postava z pera královny zločinu se vrací… v nové speciální edici. Hra na vraždu nese stejný název jako zábavní podnik, který zorganizovala známá spisovatelka detektivek Ariadne Oliverová v rámci dobročinné akce pro jednoho venkovského boháče. Ještě před začátkem však paní Oliverová nejasně tuší, že někdo tuto hru bere smrtelně vážně, a povolá na pomoc svého přítele Hercula Poirota. Tušení se brzy promění v jistotu – ale proč bylo zavražděno děvče z místní vesnice, o němž téměř nikdo nic neví? Detektivní román z roku 1956 vznikl rozšířením novely Greenshoreova kratochvíle – toto původní znění příběhu vyšlo v Británii až o bezmála šedesát let později (společně s dalšími objevenými či dosud nepublikovanými povídkami je připravujeme k vydání v souboru Tři slepé myšky).

Stáhnout Hra na vraždu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hra na vraždu je 216 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hra na vraždu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hra na vraždu z Agatha Christie – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hra na vraždu z Agatha Christie.

Populární vyhledávání: Hra na vraždu pdf, stáhnout Hra na vraždu pdf, stáhnout Hra na vraždu knihu pdf, Hra na vraždu kniha ve formátu pdf, zdarma Hra na vraždu kniha ke stažení, zdarma Hra na vraždu ebook ve formátu pdf, Hra na vraždu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hra na vraždu pdf? Jak mohu stáhnout Hra na vraždu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hra na vraždu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hra na vraždu? stáhnout Hra na vraždu epub, stáhnout Hra na vraždu ebook epub, Hra na vraždu e-kniha ve formátu epub, zdarma Hra na vraždu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hra na vraždu epub? Jak stáhnout knihu Hra na vraždu ve formátu epub? Hra na vraždu mobi, stáhnout Hra na vraždu mobi, stáhnout Hra na vraždu e-kniha mobi, Hra na vraždu kniha ve formátu mobi, zdarma Hra na vraždu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hra na vraždu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hra na vraždu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hra na vraždu z Agatha Christie zdarma? Jak stáhnout Hra na vraždu z Agatha Christie e-knihu zdarma?

Leave a Reply