Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie

Hraj a vyhraj - Jak funguje strategie

Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie z Roger L. Martin

 • Název knihy: Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie
 • Autor knihy: Roger L. Martin
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 392
 • Žánrové knihy: Křížovky, hlavolamy, luštění
 • ISBN: 978-80-7390-434-0
 • EAN: 9788073904340
 • Dostupné soubory: hraj-a-vyhraj-jak-funguje-strategie-314162.pdf, hraj-a-vyhraj-jak-funguje-strategie-314162.epub, hraj-a-vyhraj-jak-funguje-strategie-314162.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie z Roger L. Martin

Rádi hrajete, nebo radši vyhráváte? Vymyslet strategii není složité. Ale je těžké ji realizovat, protože to nutí lidi a firmy, aby konkrétně rozhodovali o své budoucnosti – a k tomu ve většině firem nikdy nedojde. Dva z dnešních nejznámějších obchodních stratégů vám vysvětlí, co musíte udělat, jak přemýšlet a co potřebujete k realizaci. A za příklad si berou jednu z nejúspěšnějších firem konce minulého století. A. G. Lafley, bývalý generální ředitel společnosti Procter & Gamble, v úzké spolupráci s strategickým poradcem Rogerem Martinem, zdvojnásobili obrat a zisk zvedli na čtyřnásobek – a za pouhých deset let tak zvýšili tržní hodnotu firmy o více než 100 miliard dolarů. Roger Martin, děkan Rotman School of Management, a A. G. Lafley vám v této knize ukaží, jak lídři v organizacích všech velikostí a typů rozdávají každodenní úkoly s většími strategickými cíli, které musí být postaveny na jasných, podstatných základech, které určují podnikatelský úspěch – prostě jak hrát a vyhrát.

Lafley a Martin vytvořili sadu pěti zásadních strategických rozhodnutí, které vám zajistí náskok před konkurencí. A sice:
Jaké jsou vaše vítězné cíle?
Kde budete hrát?
Jak způsobem chcete vyhrát?
Jaké schopnosti a prostředky k vítězství potřebujete?
Jaké systémy řízení a postupy vám k tomu dopomohou?

Příběhy o tom, jak P & G dosáhla pomocí těchto metod vytvoření kultovních značek jako Olay, Bounty, Gillette, Swiffer a Febreze jasně ilustrují, jak rozhodování a dělání správných rozhodnutí tvoří zásadní rozdíl mezi HROU a VÍTĚZSTVÍM.

Stáhnout Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie je 392 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie z Roger L. Martin – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie z Roger L. Martin.

Populární vyhledávání: Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie pdf, stáhnout Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie pdf, stáhnout Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie knihu pdf, Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie kniha ve formátu pdf, zdarma Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie kniha ke stažení, zdarma Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie ebook ve formátu pdf, Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie pdf? Jak mohu stáhnout Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie? stáhnout Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie epub, stáhnout Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie ebook epub, Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie e-kniha ve formátu epub, zdarma Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie epub? Jak stáhnout knihu Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie ve formátu epub? Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie mobi, stáhnout Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie mobi, stáhnout Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie e-kniha mobi, Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie kniha ve formátu mobi, zdarma Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie z Roger L. Martin zdarma? Jak stáhnout Hraj a vyhraj – Jak funguje strategie z Roger L. Martin e-knihu zdarma?

Leave a Reply