Hrajeme si s abecedou

Hrajeme si s abecedou

Hrajeme si s abecedou stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hrajeme si s abecedou z Edita Plicková

 • Název knihy: Hrajeme si s abecedou
 • Autor knihy: Edita Plicková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 64
 • Žánrové knihy: První čtení
 • ISBN: 978-80-7451-607-8
 • EAN: 9788074516078
 • Dostupné soubory: hrajeme-si-s-abecedou-316270.pdf, hrajeme-si-s-abecedou-316270.epub, hrajeme-si-s-abecedou-316270.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hrajeme si s abecedou v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hrajeme si s abecedou z Edita Plicková

V knize Hrajeme si s abecedou se vaše děti hravou formou seznámí s tvary všech velkých a malých písmen české abecedy a s jejich psací podobou. Každé písmenko je doplněno jednoduchým veršem a drobným úkolem, který procvičuje zrakové a sluchové vnímání. Pokud děti všechna písmenka zvládnou, jsou tu pro ně připraveny básničky a pohádky, v nichž se kombinují milé příběhy s jazykolamy. Kniha tak přináší nejen ponaučení, ale také zábavu.
Na první pohled děti zaujmou krásné ilustrace, kterými knižní texty doprovodila přední česká ilustrátorka Edita Plicková.

Stáhnout Hrajeme si s abecedou knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hrajeme si s abecedou je 64 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hrajeme si s abecedou kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hrajeme si s abecedou z Edita Plicková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hrajeme si s abecedou z Edita Plicková.

Populární vyhledávání: Hrajeme si s abecedou pdf, stáhnout Hrajeme si s abecedou pdf, stáhnout Hrajeme si s abecedou knihu pdf, Hrajeme si s abecedou kniha ve formátu pdf, zdarma Hrajeme si s abecedou kniha ke stažení, zdarma Hrajeme si s abecedou ebook ve formátu pdf, Hrajeme si s abecedou knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hrajeme si s abecedou pdf? Jak mohu stáhnout Hrajeme si s abecedou kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hrajeme si s abecedou zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hrajeme si s abecedou? stáhnout Hrajeme si s abecedou epub, stáhnout Hrajeme si s abecedou ebook epub, Hrajeme si s abecedou e-kniha ve formátu epub, zdarma Hrajeme si s abecedou ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hrajeme si s abecedou epub? Jak stáhnout knihu Hrajeme si s abecedou ve formátu epub? Hrajeme si s abecedou mobi, stáhnout Hrajeme si s abecedou mobi, stáhnout Hrajeme si s abecedou e-kniha mobi, Hrajeme si s abecedou kniha ve formátu mobi, zdarma Hrajeme si s abecedou ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hrajeme si s abecedou mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hrajeme si s abecedou v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hrajeme si s abecedou z Edita Plicková zdarma? Jak stáhnout Hrajeme si s abecedou z Edita Plicková e-knihu zdarma?

Leave a Reply