Hraniční porucha osobnosti a její léčba

Hraniční porucha osobnosti a její léčba

Hraniční porucha osobnosti a její léčba stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hraniční porucha osobnosti a její léčba z Ján Praško

 • Název knihy: Hraniční porucha osobnosti a její léčba
 • Autor knihy: Ján Praško
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 288
 • Žánrové knihy: Psychologie
 • ISBN: 978-80-247-5796-4
 • EAN: 9788024757964
 • Dostupné soubory: hranicni-porucha-osobnosti-a-jeji-lecba-315644.pdf, hranicni-porucha-osobnosti-a-jeji-lecba-315644.epub, hranicni-porucha-osobnosti-a-jeji-lecba-315644.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hraniční porucha osobnosti a její léčba v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hraniční porucha osobnosti a její léčba z Ján Praško

Publikace se věnuje jedné z nejčastějších poruch osobnosti, která výrazně zhoršuje kvalitu života zejména mladým lidem – brání jim ve studiu, v práci i v kontaktu s vrstevníky, v navazování a udržování partnerských vztahů. Porucha se vyznačuje vysokou sebevražedností, labilními vztahy s blízkými lidmi, problémy s udržením zaměstnání a také vysokou psychiatrickou komorbiditou, tj. častým souběžným výskytem dalších psychických potíží.

Monografie se zabývá diagnostikou, etiopatogenezí a léčbou této závažné poruchy. Důraz je kladen také na popis komorbidity, diferenciální diagnostiky a na sociální aspekty včetně stigmatizace a sebestigmatizace. Významná část je věnována psychoterapeutickým přístupům k lidem trpícím hraniční poruchou osobnosti a farmakologické léčbě včetně současných algoritmů. Odborné popisy jsou doplněny četnými kazuistickými příběhy, které názorně ilustrují jak problémy lidí s touto poruchou osobnosti, tak principy psychoterapeutické intervence. Kniha je určena klinickým pracovníkům, zejména psychiatrům a klinickým psychologům, ale také poradenským pracovníkům, kteří se lidem s hraniční poruchou osobnosti věnují diagnosticky, terapeuticky nebo poradensky.

Stáhnout Hraniční porucha osobnosti a její léčba knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hraniční porucha osobnosti a její léčba je 288 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hraniční porucha osobnosti a její léčba kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hraniční porucha osobnosti a její léčba z Ján Praško – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hraniční porucha osobnosti a její léčba z Ján Praško.

Populární vyhledávání: Hraniční porucha osobnosti a její léčba pdf, stáhnout Hraniční porucha osobnosti a její léčba pdf, stáhnout Hraniční porucha osobnosti a její léčba knihu pdf, Hraniční porucha osobnosti a její léčba kniha ve formátu pdf, zdarma Hraniční porucha osobnosti a její léčba kniha ke stažení, zdarma Hraniční porucha osobnosti a její léčba ebook ve formátu pdf, Hraniční porucha osobnosti a její léčba knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hraniční porucha osobnosti a její léčba pdf? Jak mohu stáhnout Hraniční porucha osobnosti a její léčba kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hraniční porucha osobnosti a její léčba zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hraniční porucha osobnosti a její léčba? stáhnout Hraniční porucha osobnosti a její léčba epub, stáhnout Hraniční porucha osobnosti a její léčba ebook epub, Hraniční porucha osobnosti a její léčba e-kniha ve formátu epub, zdarma Hraniční porucha osobnosti a její léčba ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hraniční porucha osobnosti a její léčba epub? Jak stáhnout knihu Hraniční porucha osobnosti a její léčba ve formátu epub? Hraniční porucha osobnosti a její léčba mobi, stáhnout Hraniční porucha osobnosti a její léčba mobi, stáhnout Hraniční porucha osobnosti a její léčba e-kniha mobi, Hraniční porucha osobnosti a její léčba kniha ve formátu mobi, zdarma Hraniční porucha osobnosti a její léčba ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hraniční porucha osobnosti a její léčba mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hraniční porucha osobnosti a její léčba v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hraniční porucha osobnosti a její léčba z Ján Praško zdarma? Jak stáhnout Hraniční porucha osobnosti a její léčba z Ján Praško e-knihu zdarma?

Leave a Reply