Hrob v horách

Hrob v horách

Hrob v horách stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hrob v horách z Michael Hjorth

 • Název knihy: Hrob v horách
 • Autor knihy: Michael Hjorth
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 464
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-551-5183-0
 • EAN: 9788055151830
 • Dostupné soubory: hrob-v-horach-314243.pdf, hrob-v-horach-314243.epub, hrob-v-horach-314243.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hrob v horách v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hrob v horách z Michael Hjorth

Mal to byť celkom obyčajný, hoci trocha náročný výlet do hôr, ale kamarátky Karin a Maria boli na takéto túry pripravené. No tentoraz akoby sa proti nim všetko spolčilo, najprv sa vydali zlým smerom, potom sa spustil prudký dážď a pridal sa aj nepríjemný studený vietor. A to bolo do cieľa ešte veľmi ďaleko. Vtom sa Karin nebezpečne pošmykne a rúti sa dolu svahom. Ešteže sa má čoho zachytiť – bože, ale veď to nie je konár, ani palica, ona sa drží ľudskej kosti!
Privolaná polícia na mieste činu nájde nie jedno, ale hneď šesť zakopaných tiel, lepšie povedané šesť kostier, z ktorých dve určite patrili deťom. Dve dospelé osoby sa im podarí identifikovať, no identita zvyšných štyroch zostáva záhadou. A keď si vyšetrovatelia už myslia, že našli odpoveď, vynárajú sa ďalšie otázky. Stopy nikam nevedú a vyšetrovanie sa dostáva do slepej uličky. Sebastian Bergman, ktorý je súčasťou vyšetrovacieho tímu, využíva túto situáciu aj na to, aby unikol svojej expriateľke a strávil istý čas so svojou dcérou policajtkou Vanjou. Lenže na oživenie ich vzťahu je už asi neskoro. A navyše čoskoro zistí, že do prípadu je zapojený viac, ako by sám chcel…

Zo švédskehooriginálu Fjällgraven(Norstedts, Stockholm 2013) preložili Lenka Kočišová a Zuzana Inczingerová.

Stáhnout Hrob v horách knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hrob v horách je 464 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hrob v horách kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hrob v horách z Michael Hjorth – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hrob v horách z Michael Hjorth.

Populární vyhledávání: Hrob v horách pdf, stáhnout Hrob v horách pdf, stáhnout Hrob v horách knihu pdf, Hrob v horách kniha ve formátu pdf, zdarma Hrob v horách kniha ke stažení, zdarma Hrob v horách ebook ve formátu pdf, Hrob v horách knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hrob v horách pdf? Jak mohu stáhnout Hrob v horách kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hrob v horách zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hrob v horách? stáhnout Hrob v horách epub, stáhnout Hrob v horách ebook epub, Hrob v horách e-kniha ve formátu epub, zdarma Hrob v horách ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hrob v horách epub? Jak stáhnout knihu Hrob v horách ve formátu epub? Hrob v horách mobi, stáhnout Hrob v horách mobi, stáhnout Hrob v horách e-kniha mobi, Hrob v horách kniha ve formátu mobi, zdarma Hrob v horách ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hrob v horách mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hrob v horách v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hrob v horách z Michael Hjorth zdarma? Jak stáhnout Hrob v horách z Michael Hjorth e-knihu zdarma?

Leave a Reply