Hurá, miminko!

Hurá, miminko!

Hurá, miminko! stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hurá, miminko! z Jillian Michaels

 • Název knihy: Hurá, miminko!
 • Autor knihy: Jillian Michaels
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 380
 • Žánrové knihy: Těhotenství a porod
 • ISBN: 978-80-7554-084-3
 • EAN: 9788075540843
 • Dostupné soubory: hura-miminko-331741.pdf, hura-miminko-331741.epub, hura-miminko-331741.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hurá, miminko! v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hurá, miminko! z Jillian Michaels

Slavná fitness trenérka Jillian Michaels je známá svým specifickým stylem koučování a dosahováním výsledků bez ohledu na to, co se děje. Ale Jillian je mnohem víc než jen neústupná a tvrdá trenérka, je také hrdou matkou dvou dětí.
Buďte zdravá a fit i v těhotenství.
V roce 2012 se Jillian a její partnerka Heidi staly rodiči poprvé. Stejně jako většina těhotných žen konzultovaly vše s lékařem, kterému důvěřovaly, aby získaly úplné a aktuální zdravotní poradenství. Ale stát se matkou pro Jillian znamenalo intenzivní výzkum k zajištění optimálního zdraví celé její rodiny. Byla pobouřená zjištěním, že mnoho lékařů nepodává úplné informace o zdravotním stavu nastávající rodičky, nebo je dokonce zatajuje.
15měsíční program (nejen) pro období těhotenství.
Nyní, když už má Jillian dvě malé děti, sestavila Jillian průlomový 15měsíční program pro pohodové a šťastné těhotenství od období před otěhotněním až do doby po porodu. Na rozdíl od jiných knih o dětech podává Jillian informace na rovinu, bez vytáček. Její veselý, přesto však velící tón zaručuje zábavné čtení pro zasvěcené.
Jillian Michaels radí, jak zajistit zdraví pro matku, dítě i celou rodinu.
Naučíte se rozpoznat nebezpečné toxiny skryté v jídle a v domácnosti škodlivé pro vás i vaše děti. Recepty, cvičení a tipy pro domácnost vám pomohou cítit se co možná nejlépe v průběhu každého trimestru. Kniha Hurá, miminko! je určena pro všechny nastávající matky, které chtějí prožít zdravé a šťastné těhotenství.

Stáhnout Hurá, miminko! knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hurá, miminko! je 380 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hurá, miminko! kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hurá, miminko! z Jillian Michaels – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hurá, miminko! z Jillian Michaels.

Populární vyhledávání: Hurá, miminko! pdf, stáhnout Hurá, miminko! pdf, stáhnout Hurá, miminko! knihu pdf, Hurá, miminko! kniha ve formátu pdf, zdarma Hurá, miminko! kniha ke stažení, zdarma Hurá, miminko! ebook ve formátu pdf, Hurá, miminko! knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hurá, miminko! pdf? Jak mohu stáhnout Hurá, miminko! kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hurá, miminko! zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hurá, miminko!? stáhnout Hurá, miminko! epub, stáhnout Hurá, miminko! ebook epub, Hurá, miminko! e-kniha ve formátu epub, zdarma Hurá, miminko! ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hurá, miminko! epub? Jak stáhnout knihu Hurá, miminko! ve formátu epub? Hurá, miminko! mobi, stáhnout Hurá, miminko! mobi, stáhnout Hurá, miminko! e-kniha mobi, Hurá, miminko! kniha ve formátu mobi, zdarma Hurá, miminko! ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hurá, miminko! mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hurá, miminko! v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hurá, miminko! z Jillian Michaels zdarma? Jak stáhnout Hurá, miminko! z Jillian Michaels e-knihu zdarma?

Leave a Reply