Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy

Hurá na prázdniny - Opakování 1. třídy

Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy z Petr Šulc

 • Název knihy: Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy
 • Autor knihy: Petr Šulc
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 72
 • Žánrové knihy: Opakování, souhrny
 • ISBN: 978-80-7353-577-3
 • EAN: 9788073535773
 • Dostupné soubory: hura-na-prazdniny-opakovani-1-tridy-331792.pdf, hura-na-prazdniny-opakovani-1-tridy-331792.epub, hura-na-prazdniny-opakovani-1-tridy-331792.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy z Petr Šulc

Publikace Hurá na prázdniny, z edice Prázdninová opakování, je novinkou na trhu a přímo vychází z úspěšné a oblíbené edice Prázdninová škola.
Ucelená řada procvičovacích publikací Hurá na prázdniny je výborným pomocníkem pro děti a rodiče, při nenásilném opakování látky příslušné třídy základní školy během prázdnin.
Plnobarevná kniha hravou formou opakuje český jazyk, matematiku, ale i prvouku nebo přírodopis. Úlohy jsou krátké, přehledně graficky zpracované a vycházejí z osnov základních škol. Pro odlehčení a zábavu zde naleznete mnoho her. Součástí publikace je podrobný klíč, pro kontrolu správnosti výsledků.

Stáhnout Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy je 72 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy z Petr Šulc – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy z Petr Šulc.

Populární vyhledávání: Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy pdf, stáhnout Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy pdf, stáhnout Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy knihu pdf, Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy kniha ve formátu pdf, zdarma Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy kniha ke stažení, zdarma Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy ebook ve formátu pdf, Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy pdf? Jak mohu stáhnout Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy? stáhnout Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy epub, stáhnout Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy ebook epub, Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy e-kniha ve formátu epub, zdarma Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy epub? Jak stáhnout knihu Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy ve formátu epub? Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy mobi, stáhnout Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy mobi, stáhnout Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy e-kniha mobi, Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy kniha ve formátu mobi, zdarma Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy z Petr Šulc zdarma? Jak stáhnout Hurá na prázdniny – Opakování 1. třídy z Petr Šulc e-knihu zdarma?

Leave a Reply