Hvězdná hodina vrahů

Hvězdná hodina vrahů

Hvězdná hodina vrahů stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hvězdná hodina vrahů z Pavel Kohout

 • Název knihy: Hvězdná hodina vrahů
 • Autor knihy: Pavel Kohout
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 542
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7443-234-7
 • EAN: 9788074432347
 • Dostupné soubory: hvezdna-hodina-vrahu-348442.pdf, hvezdna-hodina-vrahu-348442.epub, hvezdna-hodina-vrahu-348442.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hvězdná hodina vrahů v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hvězdná hodina vrahů z Pavel Kohout

Jak napsat román o nejdramatičtější době života, kterou byly pro mne, sedmnáctiletého gymnasistu, poslední měsíce druhé světové války, únor až květen 1945? Oba moji rodiče, kteří pomáhali příteli Vladimíru Petřekovi, kaplanu chrámu Karla Boromejského v pražské Reslově ulici, zásobovat po atentátu na Heydricha v kryptě ukryté parašutisty, mohli žít od června 1942 jen dík tomu, že vydržel mučení gestapa a neprozradil svou síť. Celých třicet měsíců jsem vnímal, že každý náš den může být poslední. Němci chystali krvavé finále, Češi krutou odplatu. Hledal jsem pro obě strany dvě hlavní postavy, které se tehdy ještě mohly stýkat, a našel jsem je v českém a německém kriminalistovi, úředně přinuceným ke spolupráci. Tak mohl vzniknout příběh o zrůdném mučiteli, jaký by i v té nenormální době normálně skončil na šibenici, ale že v čase konečného běsnění začne místo opuštěných žen krutě vraždit Němce, stává se pro mnohé hrdinou pražského povstání — jev, jenž se v dějinách opakuje: osudové chvíle lidstva jsou i hvězdnými hodinami vrahů. Zdánlivě kriminální román chce tedy zkoumat cítění, myšlení a jednání lidí, kteří se stanou ořechem v louskáčku děsivě vyšinuté doby, a přece v sobě najdou dost síly, aby ubránili před rozdrcením alespoň duši.

Stáhnout Hvězdná hodina vrahů knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hvězdná hodina vrahů je 542 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hvězdná hodina vrahů kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hvězdná hodina vrahů z Pavel Kohout – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hvězdná hodina vrahů z Pavel Kohout.

Populární vyhledávání: Hvězdná hodina vrahů pdf, stáhnout Hvězdná hodina vrahů pdf, stáhnout Hvězdná hodina vrahů knihu pdf, Hvězdná hodina vrahů kniha ve formátu pdf, zdarma Hvězdná hodina vrahů kniha ke stažení, zdarma Hvězdná hodina vrahů ebook ve formátu pdf, Hvězdná hodina vrahů knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hvězdná hodina vrahů pdf? Jak mohu stáhnout Hvězdná hodina vrahů kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hvězdná hodina vrahů zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hvězdná hodina vrahů? stáhnout Hvězdná hodina vrahů epub, stáhnout Hvězdná hodina vrahů ebook epub, Hvězdná hodina vrahů e-kniha ve formátu epub, zdarma Hvězdná hodina vrahů ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hvězdná hodina vrahů epub? Jak stáhnout knihu Hvězdná hodina vrahů ve formátu epub? Hvězdná hodina vrahů mobi, stáhnout Hvězdná hodina vrahů mobi, stáhnout Hvězdná hodina vrahů e-kniha mobi, Hvězdná hodina vrahů kniha ve formátu mobi, zdarma Hvězdná hodina vrahů ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hvězdná hodina vrahů mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hvězdná hodina vrahů v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hvězdná hodina vrahů z Pavel Kohout zdarma? Jak stáhnout Hvězdná hodina vrahů z Pavel Kohout e-knihu zdarma?

Leave a Reply