Hvězdy kvelbu

Hvězdy kvelbu

Hvězdy kvelbu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hvězdy kvelbu z Pavel Řezníček

 • Název knihy: Hvězdy kvelbu
 • Autor knihy: Pavel Řezníček
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 280
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 808523307X
 • EAN: 9788085233070
 • Dostupné soubory: hvezdy-kvelbu-312991.pdf, hvezdy-kvelbu-312991.epub, hvezdy-kvelbu-312991.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hvězdy kvelbu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hvězdy kvelbu z Pavel Řezníček

Druhé vydání románu, který se na začátku devadesátých let dočkal úspěchu u čtenářů i rozhlasové a divadelní dramatizace s mnoha reprízami. „Pavel Řezníček s námi dělí o vzpomínky na své mládí. (Toto dílo je realistickým zpodobněním mého života v Brně, kde jsem bydlel v bývalém krejčovském či niťařském krámku, vzpomíná autor.) Vyprávění je souhrnem autentických anekdot; osoby, které navštěvují hlavního hrdinu Pekárka v jeho krámku, nejsou filmové hvězdy ani literární hvězdy, nicméně pro něho vydávají záři — záři poezie. Seznamujeme se tu se známými i neznámými básníky, s některými, kteří sní o slávě, a zase s některými, kteří dávají přednost tomu, aby zůstali ve stínu, než aby ztratili svou čistotu. Cítíme u něj větší něhu pro některé z jeho přátel zlomených životem, jako je třeba clochard Dolfa, snad bývalý advokát, nebo básník Štětka, věčný sebevrah. Řezníček, který se sice hlásí k surrealismu, se přibližuje v tomto románu spíše k narativnímu stylu, aby se lépe zmocnil nezidealizované reality postav a situací. Kapitoly jsou hutné anekdotami a plné kousavého humoru…“ Těmito slovy přivítala první vydání knihy Florence Kudrnová-Cavadore. Druhé vydání doplňuje rozhovor s autorem, fotografická příloha a texty Miloše Štědroňě a Arnošta Golflama.

Stáhnout Hvězdy kvelbu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hvězdy kvelbu je 280 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hvězdy kvelbu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hvězdy kvelbu z Pavel Řezníček – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hvězdy kvelbu z Pavel Řezníček.

Populární vyhledávání: Hvězdy kvelbu pdf, stáhnout Hvězdy kvelbu pdf, stáhnout Hvězdy kvelbu knihu pdf, Hvězdy kvelbu kniha ve formátu pdf, zdarma Hvězdy kvelbu kniha ke stažení, zdarma Hvězdy kvelbu ebook ve formátu pdf, Hvězdy kvelbu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hvězdy kvelbu pdf? Jak mohu stáhnout Hvězdy kvelbu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hvězdy kvelbu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hvězdy kvelbu? stáhnout Hvězdy kvelbu epub, stáhnout Hvězdy kvelbu ebook epub, Hvězdy kvelbu e-kniha ve formátu epub, zdarma Hvězdy kvelbu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hvězdy kvelbu epub? Jak stáhnout knihu Hvězdy kvelbu ve formátu epub? Hvězdy kvelbu mobi, stáhnout Hvězdy kvelbu mobi, stáhnout Hvězdy kvelbu e-kniha mobi, Hvězdy kvelbu kniha ve formátu mobi, zdarma Hvězdy kvelbu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hvězdy kvelbu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hvězdy kvelbu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hvězdy kvelbu z Pavel Řezníček zdarma? Jak stáhnout Hvězdy kvelbu z Pavel Řezníček e-knihu zdarma?

Leave a Reply