Hyperaktivní pes

Hyperaktivní pes

Hyperaktivní pes stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Hyperaktivní pes z Maria Hense

 • Název knihy: Hyperaktivní pes
 • Autor knihy: Maria Hense
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 176
 • Žánrové knihy: Kynologie a psi
 • ISBN: 978-80-7428-309-3
 • EAN: 9788074283093
 • Dostupné soubory: hyperaktivni-pes-331547.pdf, hyperaktivni-pes-331547.epub, hyperaktivni-pes-331547.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Hyperaktivní pes v dolní části stránky

Shrnutí knihy Hyperaktivní pes z Maria Hense

Znáte psy, kteří se nedají odnaučit tahání na vodítku? Kteří na každého vyskakují? Kteří doma „tancují po nábytku“? Kteří koušou a rvou za vodítko – nebo za páníčkův rukáv? Kteří vyrušují na cvičišti, protože hrabou, ňafají a zničí každou hračku? Určitě jste si už taky říkali: To je ale špatně vychovaný pes! Kdyby byl můj, tak… … bych ho naučil, jak se má chovat, … bych to nestrpěl, … bych mu zajistil dostatek pohybu, … bych si pořídil jiného psa! Majitelé a cvičitelé těchto psů ale vědí, že to není zdaleka tak jednoduché. Zpravidla už vyzkoušeli spoustu věcí, ale vlastně nic opravdu nepomohlo. Maria Hense hledala pro chování těchto psů vysvětlení i řešení a narazila na spoustu informací, které pomáhají hyperaktivní psy pochopit a zacházet s nimi. Všechny své znalosti shrnula v této knize, jejímž prostřednictvím nabízí pomoc terapeutům, cvičitelům a majitelům těchto psů. Umožňuje jim porozumět jejich chování, poskytuje celou řadu podnětů, jak s nimi zacházet, a podrobně rozebírá i vhodná terapeutická opatření. Maria Hense získala v roce 1993 aprobaci veterinární lékařky. Své znalosti realizuje ve vlastní behaviorálně psychoterapeutické ordinaci, ve které se zaměřuje na řešení problémového chování psů pomocí úzce zaměřených výcvikových programů. Jejím cílem jsou duševně zdraví psi způsobilí pro každodenní život, spokojení majitelé a smysluplné zaměstnání pro psa, které ho vytíží, ale nepřetíží, a které mu umožní, aby se z něj a jeho člověka stal harmonický tým. Vyjma toho pořádá přednášky a semináře, které mají pomoci majitelům psů včas rozpoznávat problémy, nebo hned od počátku bránit jejich vzniku.

Stáhnout Hyperaktivní pes knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Hyperaktivní pes je 176 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Hyperaktivní pes kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Hyperaktivní pes z Maria Hense – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Hyperaktivní pes z Maria Hense.

Populární vyhledávání: Hyperaktivní pes pdf, stáhnout Hyperaktivní pes pdf, stáhnout Hyperaktivní pes knihu pdf, Hyperaktivní pes kniha ve formátu pdf, zdarma Hyperaktivní pes kniha ke stažení, zdarma Hyperaktivní pes ebook ve formátu pdf, Hyperaktivní pes knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Hyperaktivní pes pdf? Jak mohu stáhnout Hyperaktivní pes kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Hyperaktivní pes zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Hyperaktivní pes? stáhnout Hyperaktivní pes epub, stáhnout Hyperaktivní pes ebook epub, Hyperaktivní pes e-kniha ve formátu epub, zdarma Hyperaktivní pes ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Hyperaktivní pes epub? Jak stáhnout knihu Hyperaktivní pes ve formátu epub? Hyperaktivní pes mobi, stáhnout Hyperaktivní pes mobi, stáhnout Hyperaktivní pes e-kniha mobi, Hyperaktivní pes kniha ve formátu mobi, zdarma Hyperaktivní pes ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Hyperaktivní pes mobi? Jak mohu stáhnout knihu Hyperaktivní pes v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Hyperaktivní pes z Maria Hense zdarma? Jak stáhnout Hyperaktivní pes z Maria Hense e-knihu zdarma?

Leave a Reply