IBM a holokaust

IBM a holokaust

IBM a holokaust stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy IBM a holokaust z Edwin Black

 • Název knihy: IBM a holokaust
 • Autor knihy: Edwin Black
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 680
 • Žánrové knihy: Druhá světová válka
 • ISBN: 978-80-242-5837-9
 • EAN: 9788024258379
 • Dostupné soubory: ibm-a-holokaust-334699.pdf, ibm-a-holokaust-334699.epub, ibm-a-holokaust-334699.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy IBM a holokaust v dolní části stránky

Shrnutí knihy IBM a holokaust z Edwin Black

Publikace o dlouhodobém spojenectví mezi nacistickou vládou a největší americkou korporací odhaluje překvapivá fakta o aktivní účasti IBM na provádění holokaustu. Zakladatel společnosti IBM Herman Hollerith byl koncem 19. st. úředníkem federálního úřadu pro sčítání lidu. Jeho původním záměrem bylo vytvořit stroj, který by tuto namáhavou práci usnadnil. Tak se zrodil elektro-mechanický třídič děrovacích štítků. To umožnilo nejen rychle provést sčítání lidu, ale také snadno získat a uchovávat nejrůznější informace o jednotlivcích. Navíc byl stroj schopen, po jednoduchém přenastavení, tyto informace kdykoliv znovu setřídit dle zvolených požadavků. Hollerithovy třídicí stroje na děrné štítky znamenaly pro nacistickou vládu velkou pomoc: nacházely se ve všech hlavních koncentračních táborech, IBM školila nacistický personál, zaměstnanci IBM do koncentračních táborů dojížděli pravidelně každý měsíc provádět údržbu. Strhující kniha podložená důkladným dlouholetým výzkumem odkrývá děsivé souvislosti administrativy a mechaniky holocaustu.

Stáhnout IBM a holokaust knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu IBM a holokaust je 680 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy IBM a holokaust kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

IBM a holokaust z Edwin Black – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize IBM a holokaust z Edwin Black.

Populární vyhledávání: IBM a holokaust pdf, stáhnout IBM a holokaust pdf, stáhnout IBM a holokaust knihu pdf, IBM a holokaust kniha ve formátu pdf, zdarma IBM a holokaust kniha ke stažení, zdarma IBM a holokaust ebook ve formátu pdf, IBM a holokaust knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout IBM a holokaust pdf? Jak mohu stáhnout IBM a holokaust kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout IBM a holokaust zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu IBM a holokaust? stáhnout IBM a holokaust epub, stáhnout IBM a holokaust ebook epub, IBM a holokaust e-kniha ve formátu epub, zdarma IBM a holokaust ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu IBM a holokaust epub? Jak stáhnout knihu IBM a holokaust ve formátu epub? IBM a holokaust mobi, stáhnout IBM a holokaust mobi, stáhnout IBM a holokaust e-kniha mobi, IBM a holokaust kniha ve formátu mobi, zdarma IBM a holokaust ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu IBM a holokaust mobi? Jak mohu stáhnout knihu IBM a holokaust v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout IBM a holokaust z Edwin Black zdarma? Jak stáhnout IBM a holokaust z Edwin Black e-knihu zdarma?

Leave a Reply