Říše snů, Gam

Říše snů, Gam

Říše snů, Gam stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Říše snů, Gam z Erich Maria Remarque

 • Název knihy: Říše snů, Gam
 • Autor knihy: Erich Maria Remarque
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2008
 • Počet stránek: 320
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-249-1071-0
 • EAN: 9788024910710
 • Dostupné soubory: rise-snu-gam-81316.pdf, rise-snu-gam-81316.epub, rise-snu-gam-81316.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Říše snů, Gam v dolní části stránky

Shrnutí knihy Říše snů, Gam z Erich Maria Remarque

Dvě autorovy rané prózy, které za jeho života zůstaly téměř neznámé. Říše snů vyšla poprvé v Drážďanech v roce 1920 a sám Remarque ji označil za "umělecký román". Kroužek mladých přátel seskupených kolem malíře Fritze Schramma žije uměním a vzájemnými city. V malířově podkrovní světničce vedle jeho ateliéru spřádá mládež své představy o životě a smrti, o hodnotách, lásce a lidských vztazích. Tam se také rodí hlubší cit mezi Elisabeth Heindorfovou a malířem Ernstem Winterem – mladá láska, kterou však záhy ohrozí Ernstovo vzplanutí k uhrančivé pěvkyni Lanně Reinerové, jež žije v oslnivém světě své jevištní slávy. Gam napsal autor pravděpodobně v letech 1923-24. Je to příběh mladé ženy, která cestuje po světě a v exotických dálkách nachází dostatek podnětů i prostoru pro své úvahy o podstatných i nedůležitých okamžicích existence. Po náhlé smrti manžela se setkává s různými lidskými typy a především s mnoha nejrůznějšími muži. V erotických sblíženích s nimi se Gam pokouší odhalit jejich hlubší smysl, naslouchá sama sobě, řídí se svými prožitky a pocity. Netuší, nakolik osudový je její vztah s dobrodružným Lavalettem, který ji mimořádně přitahuje…

Stáhnout Říše snů, Gam knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Říše snů, Gam je 320 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Říše snů, Gam kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Říše snů, Gam z Erich Maria Remarque – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Říše snů, Gam z Erich Maria Remarque.

Populární vyhledávání: Říše snů, Gam pdf, stáhnout Říše snů, Gam pdf, stáhnout Říše snů, Gam knihu pdf, Říše snů, Gam kniha ve formátu pdf, zdarma Říše snů, Gam kniha ke stažení, zdarma Říše snů, Gam ebook ve formátu pdf, Říše snů, Gam knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Říše snů, Gam pdf? Jak mohu stáhnout Říše snů, Gam kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Říše snů, Gam zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Říše snů, Gam? stáhnout Říše snů, Gam epub, stáhnout Říše snů, Gam ebook epub, Říše snů, Gam e-kniha ve formátu epub, zdarma Říše snů, Gam ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Říše snů, Gam epub? Jak stáhnout knihu Říše snů, Gam ve formátu epub? Říše snů, Gam mobi, stáhnout Říše snů, Gam mobi, stáhnout Říše snů, Gam e-kniha mobi, Říše snů, Gam kniha ve formátu mobi, zdarma Říše snů, Gam ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Říše snů, Gam mobi? Jak mohu stáhnout knihu Říše snů, Gam v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Říše snů, Gam z Erich Maria Remarque zdarma? Jak stáhnout Říše snů, Gam z Erich Maria Remarque e-knihu zdarma?

Leave a Reply