Číhání

Číhání

Číhání stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Číhání z Erik Rickstad

 • Název knihy: Číhání
 • Autor knihy: Erik Rickstad
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 440
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7577-163-6
 • EAN: 9788075771636
 • Dostupné soubory: cihani-330779.pdf, cihani-330779.epub, cihani-330779.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Číhání v dolní části stránky

Shrnutí knihy Číhání z Erik Rickstad

Dokonce i v tichém Vermontu mohou poklidnou přítomnost rozvrátit hrůzné činy z minulosti Přátelskou a poklidnou atmosférou odlehlého městečka Canaan ve Vermontu otřásá spor o legalizaci homosexuálních manželství. Mezi lidmi to vře. Staří přátelé si nemohou přijít na jméno. Probouzí se strach, předsudky a násilí. Když je tedy v domě advokáta, který se v případu výrazně angažuje, brutálně zavražděna mladá dívka, detektiv Sonja´Testová nabude přesvědčení, že vražda musí mít s ostře sledovanou kauzou nějakou spojitost. Jenže jak se mladá Sonja Testová noří do svého prvního vyšetřování vraždy hlouběji, odhaluje děsivé činy skryté po celá desetiletí a zjišťuje, že za idylickou tváří městečka se ukrývá temnota a zlo páchané na nevinných. A Sonja, matka dvou dětí, udělá všechno pro to, aby nevinné ochránila.

Stáhnout Číhání knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Číhání je 440 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Číhání kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Číhání z Erik Rickstad – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Číhání z Erik Rickstad.

Populární vyhledávání: Číhání pdf, stáhnout Číhání pdf, stáhnout Číhání knihu pdf, Číhání kniha ve formátu pdf, zdarma Číhání kniha ke stažení, zdarma Číhání ebook ve formátu pdf, Číhání knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Číhání pdf? Jak mohu stáhnout Číhání kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Číhání zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Číhání? stáhnout Číhání epub, stáhnout Číhání ebook epub, Číhání e-kniha ve formátu epub, zdarma Číhání ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Číhání epub? Jak stáhnout knihu Číhání ve formátu epub? Číhání mobi, stáhnout Číhání mobi, stáhnout Číhání e-kniha mobi, Číhání kniha ve formátu mobi, zdarma Číhání ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Číhání mobi? Jak mohu stáhnout knihu Číhání v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Číhání z Erik Rickstad zdarma? Jak stáhnout Číhání z Erik Rickstad e-knihu zdarma?

Leave a Reply