Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ

Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ

Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ z Vlaďka Kopczyková-Dobešová

 • Název knihy: Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ
 • Autor knihy: Vlaďka Kopczyková-Dobešová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2013
 • Počet stránek: 192
 • Žánrové knihy: Čeština pro cizince
 • ISBN: 978-80-904345-5-4
 • EAN: 9788090434554
 • Dostupné soubory: zijeme-v-cesku-umime-cesky-cd-aj-346632.pdf, zijeme-v-cesku-umime-cesky-cd-aj-346632.epub, zijeme-v-cesku-umime-cesky-cd-aj-346632.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ v dolní části stránky

Shrnutí knihy Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ z Vlaďka Kopczyková-Dobešová

Učebnice češtiny pro cizince v anglické verzi. Učebnice je vhodná nejen pro samouky, ale také pro integrační centra, školy a kurzy češtiny. Vychází z dlouholeté praxe autorky s výukou češtiny jako cizího jazyka pro studenty ze všech zemí. Přístupnou a záživnou formou je vede od základních pojmů k osvojení kompletní české gramatiky. Slouží tedy i jako stručná mluvnice českého jazyka. Každá lekce obsahuje úvodní text, gramatická a poslechová cvičení a v závěru shrnutí. Učebnice obsahuje slovní zásobu a konstrukce běžného současného jazyka, základní odborné termíny, fráze i poezii v rozsahu asi 2000 slov. Součástí učebnice je klíč a krátký český slovníček, který studující doplňuje sám. Samostatným doplňkem učebnice je CD s nahrávkami úvodních textů a řadou poslechových cvičení.

Czech textbook for English-speaking foreigners – a practical guide. The textbook is not only for self- learners but also for Integration Centres, schools and courses of Czech language. The author is an experienced teacher with many years of teaching the Czech language as a foreigner language. Czech grammar is explained easily and clearly, the textbook contains illustrative tables. Each Unit contains an introductory text, which is compiled of focused grammar as well as grammar comprehensive and listening comprehensive exercises and the summary at the end. The English, Vietnamese and Spanish editions also include an enhanced fonetic part with regard to the pronunciation of sounds that do not exist in these languages and explanations of grammatical categories. The textbook consist of vocabulary and structure of current contemporary language, basic technical terms, phrases and poetry in the range of about 2 000 words, key to almost all exercises, short glossary of Czech dictionary and CD with recordings of introductory texts and a number of pronunciation and listening exercises.

Stáhnout Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ je 192 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ z Vlaďka Kopczyková-Dobešová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ z Vlaďka Kopczyková-Dobešová.

Populární vyhledávání: Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ pdf, stáhnout Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ pdf, stáhnout Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ knihu pdf, Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ kniha ve formátu pdf, zdarma Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ kniha ke stažení, zdarma Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ ebook ve formátu pdf, Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ pdf? Jak mohu stáhnout Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ? stáhnout Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ epub, stáhnout Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ ebook epub, Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ e-kniha ve formátu epub, zdarma Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ epub? Jak stáhnout knihu Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ ve formátu epub? Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ mobi, stáhnout Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ mobi, stáhnout Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ e-kniha mobi, Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ kniha ve formátu mobi, zdarma Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ mobi? Jak mohu stáhnout knihu Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ z Vlaďka Kopczyková-Dobešová zdarma? Jak stáhnout Žijeme v česku, umíme česky + CD / AJ z Vlaďka Kopczyková-Dobešová e-knihu zdarma?

Leave a Reply