Říjnový seznam

Říjnový seznam

Říjnový seznam stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Říjnový seznam z Jeffery Deaver

 • Název knihy: Říjnový seznam
 • Autor knihy: Jeffery Deaver
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 360
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7498-065-7
 • EAN: 9788074980657
 • Dostupné soubory: rijnovy-seznam-238872.pdf, rijnovy-seznam-238872.epub, rijnovy-seznam-238872.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Říjnový seznam v dolní části stránky

Shrnutí knihy Říjnový seznam z Jeffery Deaver

Domníváte se, že už vás Deaver nemůže ničím překvapit? Může. Touto knihou. Začátek tohoto neobyčejného krimirománu najdeme vlastně na jeho konci. Alespoň podle tradičních pravidel žánru. Která ovšem Jeffery Deaver převrací na hlavu. Gabriela McKenzieová zoufale čeká na zprávy o své unesené šestileté dcerce. Konečně se otevřou dveře. Do místnosti ale nevstoupí policie ani vyjednavač. Je to únosce a v ruce drží zbraň. Ještě před dvěma dny vedla Gabriela normální život. Jak je možné, že se všechno najednou takhle zvrtlo? Nejenže má zaplatit půl miliónu dolarů jako výkupné, ale musí také odevzdat záhadný dokument nazvaný Říjnový seznam. Nikdy dříve o té listině neslyšela. Ví jen tolik, že patřila bývalému šéfovi, který uprchl před policejním vyšetřováním neznámo kam… Od nedělního večera k pátečnímu ránu se odvíjí chytře vybudovaný děj, v němž nás autor nutí neustále přehodnocovat dříve předložená fakta. A když v samotném závěru konečně vyvstane úplný obraz děje, nezbude nám než užasnout nad tím, k jakému mistrovství Deaver dovedl umění literární manipulace.

Stáhnout Říjnový seznam knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Říjnový seznam je 360 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Říjnový seznam kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Říjnový seznam z Jeffery Deaver – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Říjnový seznam z Jeffery Deaver.

Populární vyhledávání: Říjnový seznam pdf, stáhnout Říjnový seznam pdf, stáhnout Říjnový seznam knihu pdf, Říjnový seznam kniha ve formátu pdf, zdarma Říjnový seznam kniha ke stažení, zdarma Říjnový seznam ebook ve formátu pdf, Říjnový seznam knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Říjnový seznam pdf? Jak mohu stáhnout Říjnový seznam kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Říjnový seznam zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Říjnový seznam? stáhnout Říjnový seznam epub, stáhnout Říjnový seznam ebook epub, Říjnový seznam e-kniha ve formátu epub, zdarma Říjnový seznam ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Říjnový seznam epub? Jak stáhnout knihu Říjnový seznam ve formátu epub? Říjnový seznam mobi, stáhnout Říjnový seznam mobi, stáhnout Říjnový seznam e-kniha mobi, Říjnový seznam kniha ve formátu mobi, zdarma Říjnový seznam ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Říjnový seznam mobi? Jak mohu stáhnout knihu Říjnový seznam v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Říjnový seznam z Jeffery Deaver zdarma? Jak stáhnout Říjnový seznam z Jeffery Deaver e-knihu zdarma?

Leave a Reply