Šik jako Francouz

Šik jako Francouz

Šik jako Francouz stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Šik jako Francouz z Isabelle Thomas

 • Název knihy: Šik jako Francouz
 • Autor knihy: Isabelle Thomas
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 192
 • Žánrové knihy: Krása a kosmetika
 • ISBN: 978-80-249-3123-4
 • EAN: 9788024931234
 • Dostupné soubory: vypadas-jako-francouz-282338.pdf, vypadas-jako-francouz-282338.epub, vypadas-jako-francouz-282338.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Šik jako Francouz v dolní části stránky

Shrnutí knihy Šik jako Francouz z Isabelle Thomas

Kniha o módě a stylu, plná praktických rad a tipů. Průvodcem je patnáct Pařížanů ve věku mezi 23 a 73 lety, kteří slouží jako ikony tolik probíraného francouzského stylu a předvádějí, jak si osobitý styl osvojili. Ke stylu se vyjadřují i odborníci – historik, krejčí, obuvník, šéfkuchař či kadeřník… Autoři nevynechali jediný detail, který je potřeba promyslet, když se muž snaží být elegantní: boty, kravaty, obleky, košile, brýle, toaletní vody, pláště, dokonce i cigarety, nemluvě o chování!

Stáhnout Šik jako Francouz knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Šik jako Francouz je 192 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Šik jako Francouz kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Šik jako Francouz z Isabelle Thomas – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Šik jako Francouz z Isabelle Thomas.

Populární vyhledávání: Šik jako Francouz pdf, stáhnout Šik jako Francouz pdf, stáhnout Šik jako Francouz knihu pdf, Šik jako Francouz kniha ve formátu pdf, zdarma Šik jako Francouz kniha ke stažení, zdarma Šik jako Francouz ebook ve formátu pdf, Šik jako Francouz knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Šik jako Francouz pdf? Jak mohu stáhnout Šik jako Francouz kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Šik jako Francouz zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Šik jako Francouz? stáhnout Šik jako Francouz epub, stáhnout Šik jako Francouz ebook epub, Šik jako Francouz e-kniha ve formátu epub, zdarma Šik jako Francouz ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Šik jako Francouz epub? Jak stáhnout knihu Šik jako Francouz ve formátu epub? Šik jako Francouz mobi, stáhnout Šik jako Francouz mobi, stáhnout Šik jako Francouz e-kniha mobi, Šik jako Francouz kniha ve formátu mobi, zdarma Šik jako Francouz ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Šik jako Francouz mobi? Jak mohu stáhnout knihu Šik jako Francouz v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Šik jako Francouz z Isabelle Thomas zdarma? Jak stáhnout Šik jako Francouz z Isabelle Thomas e-knihu zdarma?

Leave a Reply