Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii

Ike - Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii

Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii z Lucie Houšková

 • Název knihy: Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii
 • Autor knihy: Lucie Houšková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 208
 • Žánrové knihy: Humor a satira
 • ISBN: 978-80-7252-683-3
 • EAN: 9788072526833
 • Dostupné soubory: ike-muj-italsky-corso-pes-aneb-psi-zivot-v-italii-317397.pdf, ike-muj-italsky-corso-pes-aneb-psi-zivot-v-italii-317397.epub, ike-muj-italsky-corso-pes-aneb-psi-zivot-v-italii-317397.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii v dolní části stránky

Shrnutí knihy Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii z Lucie Houšková

Pravdivá pohádka o psím životě a o psancích v Itálii. Také o tom, jak vás italský corso pes může zruinovat, připravit vás o přítele a úplně změnit váš život… Jak jinak než k lepšímu! Lucie Hušková, původem česká spisovatelka žijící mnoho let v severní Itálii, napsala půvabné a velmi vtipné vyprávění o této krásné zemi a jejich místy rozporuplných obyvatelích téměř očima corsího štěňátka. Příběh o tom, jak se českým maminkám může nedařit v Bel Paese, pokud si vezmou za manžela italské zvíře, sice místy srší i černým humorem, ale ti z vás, kteří milovali Jamese Herriota nebo Betty MacDonaldovou, ho jistě náležitě ocení. Podle autorky život v Itálii nejsou jenom přírodní a historické krásy, romantické písně, špagety, pizza a výborná zmrzlina, jak by se mnohým turistům mohlo zdát. Obzvlášť, pokud jste slovanského původu, žijete v Itálii více než dvacet let, máte za muže italského inženýra, který nežije, ale funguje a snaží se ničit život vám stejně jako jeho matka a místní byrokratický a sociální systém. V takovém případě se svoboda může přeměnit v režim tvrdého vězení a sňatek s krásným cizincem v opravdové peklo. Ale pokud milujete děti a psy, není ještě všechno ztraceno. Utratit poslední peníze za rozkošné štěňátko corso psa, které se sice téměř přes noc promění v létající černé telátko a zdemoluje celý byt, může být navzdory všemu jedinou šancí na přežití a poklidného soužití s bývalým karabiníkem. Kniha je určena milovníkům humoru, psů a domácích mazlíčků, ženám každého věku, kterým po přečtení knihy bude jasné, že život v Itálii nemusí být vždy úplná výhra v loterii.

Stáhnout Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii je 208 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii z Lucie Houšková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii z Lucie Houšková.

Populární vyhledávání: Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii pdf, stáhnout Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii pdf, stáhnout Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii knihu pdf, Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii kniha ve formátu pdf, zdarma Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii kniha ke stažení, zdarma Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii ebook ve formátu pdf, Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii pdf? Jak mohu stáhnout Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii? stáhnout Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii epub, stáhnout Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii ebook epub, Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii e-kniha ve formátu epub, zdarma Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii epub? Jak stáhnout knihu Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii ve formátu epub? Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii mobi, stáhnout Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii mobi, stáhnout Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii e-kniha mobi, Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii kniha ve formátu mobi, zdarma Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii mobi? Jak mohu stáhnout knihu Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii z Lucie Houšková zdarma? Jak stáhnout Ike – Můj italský corso pes aneb psí život v Itálii z Lucie Houšková e-knihu zdarma?

Leave a Reply