Šíleně smutné povídky

Šíleně smutné povídky

Šíleně smutné povídky stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Šíleně smutné povídky z Tereza Boučková

 • Název knihy: Šíleně smutné povídky
 • Autor knihy: Tereza Boučková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2013
 • Počet stránek: 128
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-207-1481-7
 • EAN: 9788020714817
 • Dostupné soubory: silene-smutne-povidky-140082.pdf, silene-smutne-povidky-140082.epub, silene-smutne-povidky-140082.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Šíleně smutné povídky v dolní části stránky

Shrnutí knihy Šíleně smutné povídky z Tereza Boučková

Tereza Boučková, autorka bestsellerů Indiánský běh a Rok kohouta, přichází po několika letech odmlky s novou knížkou. Poprvé jsou to povídky, žánr, který je podle znalců literatury snad ze všeho nejtěžší. Povídka v sobě musí mít všechno, co má román – svého hrdinu, svůj příběh i jeho rozuzlení, ale zároveň si musí vystačit s mnohem menším prostorem k vyprávění. Třináct Šíleně smutných povídek je třináct příběhů, které mají ve svém vyznění smutek, někdy úplně konkrétní a hmatatelný, jindy spíše mlhavý a neurčitý, ale mnohé jsou i tak docela veselé, ironické a plné paradoxů. Všechny povídky jsou napsané více než minimalisticky, a přitom je v nich všechno: touha po lásce, přijetí, tichu, přátelství, vnitřním míru anebo alespoň klidu ve zpustošeném nebo jen úplně vyhaslém manželství, stejně jako odhodlání překonat těžkou, tragickou nepřízeň osudu. Tereza Boučková vstupuje do cizích životů jednoznačně a nekompromisně. Zdá se, že všechno, co nám pohledem jiných zaujatě a vášnivě vypráví, se stalo jí. Přitom jsou to docela obyčejné příběhy docela obyčejných lidí.

Stáhnout Šíleně smutné povídky knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Šíleně smutné povídky je 128 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Šíleně smutné povídky kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Šíleně smutné povídky z Tereza Boučková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Šíleně smutné povídky z Tereza Boučková.

Populární vyhledávání: Šíleně smutné povídky pdf, stáhnout Šíleně smutné povídky pdf, stáhnout Šíleně smutné povídky knihu pdf, Šíleně smutné povídky kniha ve formátu pdf, zdarma Šíleně smutné povídky kniha ke stažení, zdarma Šíleně smutné povídky ebook ve formátu pdf, Šíleně smutné povídky knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Šíleně smutné povídky pdf? Jak mohu stáhnout Šíleně smutné povídky kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Šíleně smutné povídky zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Šíleně smutné povídky? stáhnout Šíleně smutné povídky epub, stáhnout Šíleně smutné povídky ebook epub, Šíleně smutné povídky e-kniha ve formátu epub, zdarma Šíleně smutné povídky ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Šíleně smutné povídky epub? Jak stáhnout knihu Šíleně smutné povídky ve formátu epub? Šíleně smutné povídky mobi, stáhnout Šíleně smutné povídky mobi, stáhnout Šíleně smutné povídky e-kniha mobi, Šíleně smutné povídky kniha ve formátu mobi, zdarma Šíleně smutné povídky ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Šíleně smutné povídky mobi? Jak mohu stáhnout knihu Šíleně smutné povídky v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Šíleně smutné povídky z Tereza Boučková zdarma? Jak stáhnout Šíleně smutné povídky z Tereza Boučková e-knihu zdarma?

Leave a Reply