Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu

Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu

Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu z Anetta Čaplánová

 • Název knihy: Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu
 • Autor knihy: Anetta Čaplánová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 132
 • Žánrové knihy: Ekonomie, ekonomika
 • ISBN: 978-80-8168-024-3
 • EAN: 9788081680243
 • Dostupné soubory: inflacia-nezamestnanost-a-ludsky-kapital-z-makroekonomickeho-pohladu-347006.pdf, inflacia-nezamestnanost-a-ludsky-kapital-z-makroekonomickeho-pohladu-347006.epub, inflacia-nezamestnanost-a-ludsky-kapital-z-makroekonomickeho-pohladu-347006.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu z Anetta Čaplánová

V monografii autorky venujú pozornosť mimoriadne aktuálnej problematike inflácie (príčiny vzniku, jej meranie, náklady inflácie), nezamestnanosti (vymedzenie pojmu, teórie nezamestnanosti, súvislosť s ekonomickým rastom, vplyv globálnej krízy na globálny trh práce, vzťah medzi nezamestnanosťou a infláciou) a ľudského kapitálu (vývoj, význam a špecifiká akumulácie ľudského kapitálu v období globalizácie) v ich vzájomných súvislostiach v podmienkach súčasného vývoja ekonomík. Uvedená problematika je v centre záujmu vlád, odbornej i laickej verejnosti, keďže je sprievodným javom fungovania aj rozvinutých trhových ekonomík, a teda nemožno ju spájať len s menej úspešne sa rozvíjajúcou ekonomikou. Osobitnú pozornosť si zasluhuje posledná kapitola monografie, ktorá sa zaoberá komplexom prístupov v súčasnej makroekonómii.

Vedecká monografia bude určite inšpiráciou a zdrojom poznatkov pre odbornú verejnosť zaoberajúcu sa makroekonomickou analýzou, vývojom cenovej hladiny, nezamestnanosťou, ale aj politikou trhu práce, formovaním ľudského kapitálu a investíciami do ľudského kapitálu.

Stáhnout Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu je 132 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu z Anetta Čaplánová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu z Anetta Čaplánová.

Populární vyhledávání: Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu pdf, stáhnout Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu pdf, stáhnout Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu knihu pdf, Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu kniha ve formátu pdf, zdarma Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu kniha ke stažení, zdarma Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu ebook ve formátu pdf, Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu pdf? Jak mohu stáhnout Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu? stáhnout Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu epub, stáhnout Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu ebook epub, Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu e-kniha ve formátu epub, zdarma Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu epub? Jak stáhnout knihu Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu ve formátu epub? Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu mobi, stáhnout Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu mobi, stáhnout Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu e-kniha mobi, Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu kniha ve formátu mobi, zdarma Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu z Anetta Čaplánová zdarma? Jak stáhnout Inflácia, nezamestnanosť a ľudský kapitál z makroekonomického pohľadu z Anetta Čaplánová e-knihu zdarma?

Leave a Reply