Insolvenční právo

Insolvenční právo

Insolvenční právo stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Insolvenční právo z Richter Tomáš

 • Název knihy: Insolvenční právo
 • Autor knihy: Richter Tomáš
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 624
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-7552-444-7
 • EAN: 9788075524447
 • Dostupné soubory: insolvencni-pravo-316249.pdf, insolvencni-pravo-316249.epub, insolvencni-pravo-316249.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Insolvenční právo v dolní části stránky

Shrnutí knihy Insolvenční právo z Richter Tomáš

 • Kniha je druhým, doplněným a upraveným vydáním úspěšného titulu z roku 2008. Toto druhé vydání reflektuje autorovo vnímání aplikace nového insolvenčního práva v insolvencích velkých korporačních dlužníků za uplynulých osm let, jakož i jeho koncepční poznámky a návrhy změn interpretace či obsahu právní úpravy v těch bodech, v nichž insolvenční reforma z roku 2006 v testu praxí selhala či selhává.
 • Autor samozřejmě reaguje na změny, ke kterým došlo v důsledku přijetí nových kodexů civilního práva a které nemohly již z povahy věci nemít vliv na insolvenční systém. Na rozdíl od prvního vydání zařadil autor i výklad týkající se některých procesních specifik insolvenčního řízení jako občanského soudního procesu sui generis a dále alespoň stručná upozornění na přeshraniční souvislosti podávaného výkladu.
 • Kniha obsahuje bohaté odkazy na dostupnou judikaturu, kdy autor cituje rozhodnutí českých insolvenčních soudů nejen pod příslušnými spisovými značkami, ale též pod jmény dlužníků či jiných stran řízení, jak je to běžné v angloamerickém právním prostředí. Publikace je dále vhodně doplněna přehledným glosářem anglických pojmů, které se v ní objevují.
 • Kniha je svým komplexním pojetím určena širokému spektru čtenářů, od insolvenčních správců, advokátů, soudců, přes akademickou sféru (studenty a pedagogy právnických a ekonomických vysokých škol), až po banky, jiné finanční instituce či obchodní společnosti.

Stáhnout Insolvenční právo knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Insolvenční právo je 624 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Insolvenční právo kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Insolvenční právo z Richter Tomáš – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Insolvenční právo z Richter Tomáš.

Populární vyhledávání: Insolvenční právo pdf, stáhnout Insolvenční právo pdf, stáhnout Insolvenční právo knihu pdf, Insolvenční právo kniha ve formátu pdf, zdarma Insolvenční právo kniha ke stažení, zdarma Insolvenční právo ebook ve formátu pdf, Insolvenční právo knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Insolvenční právo pdf? Jak mohu stáhnout Insolvenční právo kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Insolvenční právo zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Insolvenční právo? stáhnout Insolvenční právo epub, stáhnout Insolvenční právo ebook epub, Insolvenční právo e-kniha ve formátu epub, zdarma Insolvenční právo ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Insolvenční právo epub? Jak stáhnout knihu Insolvenční právo ve formátu epub? Insolvenční právo mobi, stáhnout Insolvenční právo mobi, stáhnout Insolvenční právo e-kniha mobi, Insolvenční právo kniha ve formátu mobi, zdarma Insolvenční právo ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Insolvenční právo mobi? Jak mohu stáhnout knihu Insolvenční právo v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Insolvenční právo z Richter Tomáš zdarma? Jak stáhnout Insolvenční právo z Richter Tomáš e-knihu zdarma?

Leave a Reply