Islámský stát – Blízký východ na konci časů

Islámský stát - Blízký východ na konci časů

Islámský stát – Blízký východ na konci časů stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Islámský stát – Blízký východ na konci časů z Ondřej Beránek

 • Název knihy: Islámský stát – Blízký východ na konci časů
 • Autor knihy: Ondřej Beránek
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 296
 • Žánrové knihy: Literatura faktu
 • ISBN: 978-80-200-2654-5
 • EAN: 9788020026545
 • Dostupné soubory: islamsky-stat-blizky-vychod-na-konci-casu-312035.pdf, islamsky-stat-blizky-vychod-na-konci-casu-312035.epub, islamsky-stat-blizky-vychod-na-konci-casu-312035.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Islámský stát – Blízký východ na konci časů v dolní části stránky

Shrnutí knihy Islámský stát – Blízký východ na konci časů z Ondřej Beránek

Islámský stát (IS) s nečekanou rychlostí a brutalitou vtrhnul v roce 2014 skrze zpravodajství do našeho povědomí a od té doby nepřestává vyvolávat mnoho emocí i otázek. Jak chce, abychom jej viděli – a jaký doopravdy je? Jde o do krajnosti dotaženou radikalizaci islamismu či spíše brutální podobu islamizace extremismu? A z jaké perspektivy se nejlépe dobereme odpovědi? V kontextu IS západní média často zmiňují slovní spojení „kultura smrti“. Smrt, záhrobí a očekávaný konec světa hrají zásadní roli v rétorice IS, stejně jako v propagandě, kterou tak účinně ohromují Západ. Bez smrti a záhrobí, a to v mnoha jejich aspektech a rovinách vnímání, je zkrátka přemítání o IS předem odsouzeno k neúplnosti. Smrt „obětujícího se mučedníka“ IS na bojovém poli jako nepřekonatelná bojová taktika; smrt jako vysvobození pro Onen svět plný rajských příslibů v barvité a dramatické propagandě IS; nekompromisní hroboborectví jako radikální přístup k posledním věcem člověka; tedy smrt oslavovaná, zasazovaná do univerzálního kontextu apokalyptického boje sil Dobra a Zla, teologicky rozebírána v souvislostech mučednictví či umně propagandistiky ošetřená v mediálních vzkazech IS směrem na Západ – to vše, a mnohem více, rozebírá monografie editorů Ondřeje Beránka a Bronislava Ostřanského, vědeckých pracovníků Orientálního ústavu AV ČR.

Stáhnout Islámský stát – Blízký východ na konci časů knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Islámský stát – Blízký východ na konci časů je 296 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Islámský stát – Blízký východ na konci časů kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Islámský stát – Blízký východ na konci časů z Ondřej Beránek – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Islámský stát – Blízký východ na konci časů z Ondřej Beránek.

Populární vyhledávání: Islámský stát – Blízký východ na konci časů pdf, stáhnout Islámský stát – Blízký východ na konci časů pdf, stáhnout Islámský stát – Blízký východ na konci časů knihu pdf, Islámský stát – Blízký východ na konci časů kniha ve formátu pdf, zdarma Islámský stát – Blízký východ na konci časů kniha ke stažení, zdarma Islámský stát – Blízký východ na konci časů ebook ve formátu pdf, Islámský stát – Blízký východ na konci časů knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Islámský stát – Blízký východ na konci časů pdf? Jak mohu stáhnout Islámský stát – Blízký východ na konci časů kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Islámský stát – Blízký východ na konci časů zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Islámský stát – Blízký východ na konci časů? stáhnout Islámský stát – Blízký východ na konci časů epub, stáhnout Islámský stát – Blízký východ na konci časů ebook epub, Islámský stát – Blízký východ na konci časů e-kniha ve formátu epub, zdarma Islámský stát – Blízký východ na konci časů ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Islámský stát – Blízký východ na konci časů epub? Jak stáhnout knihu Islámský stát – Blízký východ na konci časů ve formátu epub? Islámský stát – Blízký východ na konci časů mobi, stáhnout Islámský stát – Blízký východ na konci časů mobi, stáhnout Islámský stát – Blízký východ na konci časů e-kniha mobi, Islámský stát – Blízký východ na konci časů kniha ve formátu mobi, zdarma Islámský stát – Blízký východ na konci časů ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Islámský stát – Blízký východ na konci časů mobi? Jak mohu stáhnout knihu Islámský stát – Blízký východ na konci časů v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Islámský stát – Blízký východ na konci časů z Ondřej Beránek zdarma? Jak stáhnout Islámský stát – Blízký východ na konci časů z Ondřej Beránek e-knihu zdarma?

Leave a Reply