Islámský stát

Islámský stát

Islámský stát stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Islámský stát z Gerges A. Fawaz

 • Název knihy: Islámský stát
 • Autor knihy: Gerges A. Fawaz
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 320
 • Žánrové knihy: Literatura faktu
 • ISBN: 978-80-7429-810-3
 • EAN: 9788074298103
 • Dostupné soubory: islamsky-stat-313792.pdf, islamsky-stat-313792.epub, islamsky-stat-313792.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Islámský stát v dolní části stránky

Shrnutí knihy Islámský stát z Gerges A. Fawaz

Jaké jsou kořeny vzniku Islámského státu, jeho strategie a nečekaného úspěchu? Může se vzestup podobných skupin opakovat? Jeden z nejvýznamnějších světových expertů na problematiku muslimského extremismu, rodák z Libanonu vyučující mezinárodní vztahy v Londýně, podává zasvěcený a do hloubky jdoucí portrét zlověstné organizace. Počátky islámského státu Gerges sleduje v chaosu vyvolaném americkou invazí do Iráku v roce 2003, popisuje, jak jej posílily události kolem tzv. arabského jara a jak dokázal převzít z rukou al-Káidy vůdčí roli džihádistického hnutí . Věnuje se postavě hlavní postavy Islámského státu, Abú Bakru al-Bagdádímu, jeho strategii a metodám stejně jako základní komponentě úspěchu IS, vztahu mezi militantními džihádisty a někdejšímu důstojníky rozpuštěné irácké armády Saddáma Husajna. Ve světle dění v Iráku a Sýrii v posledních měsících vyznívají aktuálně autorova slova o tom, že i pokud bude IS vojensky poražen, nepřestane existovat. Pouze změní svou strategii a stáhne se do podzemí, kde bude čekat na další šanci. Tak jako al-Káida Ajmána Zaváhirího, jež ostatně podle Gergese časem opět získá na džihádistické scéně dominanci. A další příležitost, ať již pro Islámský stát či pro jiné skupiny, pravděpodobně přijde, protože radikální islamismus je dvojčetem politického autoritářství a celkové krize politiky v arabském světě.

Stáhnout Islámský stát knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Islámský stát je 320 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Islámský stát kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Islámský stát z Gerges A. Fawaz – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Islámský stát z Gerges A. Fawaz.

Populární vyhledávání: Islámský stát pdf, stáhnout Islámský stát pdf, stáhnout Islámský stát knihu pdf, Islámský stát kniha ve formátu pdf, zdarma Islámský stát kniha ke stažení, zdarma Islámský stát ebook ve formátu pdf, Islámský stát knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Islámský stát pdf? Jak mohu stáhnout Islámský stát kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Islámský stát zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Islámský stát? stáhnout Islámský stát epub, stáhnout Islámský stát ebook epub, Islámský stát e-kniha ve formátu epub, zdarma Islámský stát ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Islámský stát epub? Jak stáhnout knihu Islámský stát ve formátu epub? Islámský stát mobi, stáhnout Islámský stát mobi, stáhnout Islámský stát e-kniha mobi, Islámský stát kniha ve formátu mobi, zdarma Islámský stát ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Islámský stát mobi? Jak mohu stáhnout knihu Islámský stát v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Islámský stát z Gerges A. Fawaz zdarma? Jak stáhnout Islámský stát z Gerges A. Fawaz e-knihu zdarma?

Leave a Reply