Číslicové pohádky

Číslicové pohádky

Číslicové pohádky stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Číslicové pohádky z Eva Bešťáková

 • Název knihy: Číslicové pohádky
 • Autor knihy: Eva Bešťáková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2013
 • Počet stránek: 88
 • Žánrové knihy: Školáci do 9 let
 • ISBN: 978-80-242-3890-6
 • EAN: 9788024238906
 • Dostupné soubory: cislicove-pohadky-138240.pdf, cislicove-pohadky-138240.epub, cislicove-pohadky-138240.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Číslicové pohádky v dolní části stránky

Shrnutí knihy Číslicové pohádky z Eva Bešťáková

Malá Jednička jde poprvé do číslicové školy a těší se, co všechno se tam naučí. V lavicích sedí samé číslice, ale největším překvapením je pan učitel Počítadlo – je vysoký, má dlouhé tenké nohy i ruce, na očích brýle, na hlavě klobouk s divnou vrtulkou a místo těla jen dřevěný rámeček se spoustou drátků a barevných kuliček! Ale je to moc hodný pán, který nejenže učí počty, ale umí o nich vyprávět i spoustu pohádek!
Bohatě ilustrovaná kniha volně navazuje na úspěšný titul Písmenkové pohádky. Děti se v ní hravou formou pomocí jednoduchých textů propojených s úkoly seznámí s číslicemi od jedné do dvaceti.

Stáhnout Číslicové pohádky knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Číslicové pohádky je 88 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Číslicové pohádky kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Číslicové pohádky z Eva Bešťáková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Číslicové pohádky z Eva Bešťáková.

Populární vyhledávání: Číslicové pohádky pdf, stáhnout Číslicové pohádky pdf, stáhnout Číslicové pohádky knihu pdf, Číslicové pohádky kniha ve formátu pdf, zdarma Číslicové pohádky kniha ke stažení, zdarma Číslicové pohádky ebook ve formátu pdf, Číslicové pohádky knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Číslicové pohádky pdf? Jak mohu stáhnout Číslicové pohádky kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Číslicové pohádky zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Číslicové pohádky? stáhnout Číslicové pohádky epub, stáhnout Číslicové pohádky ebook epub, Číslicové pohádky e-kniha ve formátu epub, zdarma Číslicové pohádky ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Číslicové pohádky epub? Jak stáhnout knihu Číslicové pohádky ve formátu epub? Číslicové pohádky mobi, stáhnout Číslicové pohádky mobi, stáhnout Číslicové pohádky e-kniha mobi, Číslicové pohádky kniha ve formátu mobi, zdarma Číslicové pohádky ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Číslicové pohádky mobi? Jak mohu stáhnout knihu Číslicové pohádky v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Číslicové pohádky z Eva Bešťáková zdarma? Jak stáhnout Číslicové pohádky z Eva Bešťáková e-knihu zdarma?

Leave a Reply