Žít jako muž – Román o manželství

Žít jako muž - Román o manželství

Žít jako muž – Román o manželství stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Žít jako muž – Román o manželství z Philip Roth

 • Název knihy: Žít jako muž – Román o manželství
 • Autor knihy: Philip Roth
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 328
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-204-3889-8
 • EAN: 9788020438898
 • Dostupné soubory: zit-jako-muz-313960.pdf, zit-jako-muz-313960.epub, zit-jako-muz-313960.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Žít jako muž – Román o manželství v dolní části stránky

Shrnutí knihy Žít jako muž – Román o manželství z Philip Roth

Peter Tarnopol, Rothovo alter ego, sepisuje v lesní samotě příběhy ze svého pohnutého života. V povídce „Rozverné mládí“, jež do jisté míry připomíná Rothovu novelu „Sbohem, město C.“, žertovnou formou vypráví o vášnivém vztahu s odvázanou sedmnáctiletou Sharon. A ve „Flirtu s katastrofou“ fiktivní hrdina v roli poručníka neodolá kouzlu půvabné vyženěné dcery.
Pak se Tarnopol odváže ke svému „skutečnému příběhu“, v němž se potácí mezi „hororovým manželstvím“ s Maureen, ordinací psychoanalytika Spielvogela a náručí mladičké vdovy Susan, která rovněž není pilířem psychické vyrovnanosti, aby nakonec skončil už ve zmíněné lesní samotě. Roth v knize Žít jako muž vypověděl celý příběh svého nevydařeného manželství, ale způsobem sobě vlastním tak učinil se skvostným humorem, živým hovorovým jazykem a hravým přístupem k formě.

Stáhnout Žít jako muž – Román o manželství knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Žít jako muž – Román o manželství je 328 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Žít jako muž – Román o manželství kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Žít jako muž – Román o manželství z Philip Roth – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Žít jako muž – Román o manželství z Philip Roth.

Populární vyhledávání: Žít jako muž – Román o manželství pdf, stáhnout Žít jako muž – Román o manželství pdf, stáhnout Žít jako muž – Román o manželství knihu pdf, Žít jako muž – Román o manželství kniha ve formátu pdf, zdarma Žít jako muž – Román o manželství kniha ke stažení, zdarma Žít jako muž – Román o manželství ebook ve formátu pdf, Žít jako muž – Román o manželství knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Žít jako muž – Román o manželství pdf? Jak mohu stáhnout Žít jako muž – Román o manželství kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Žít jako muž – Román o manželství zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Žít jako muž – Román o manželství? stáhnout Žít jako muž – Román o manželství epub, stáhnout Žít jako muž – Román o manželství ebook epub, Žít jako muž – Román o manželství e-kniha ve formátu epub, zdarma Žít jako muž – Román o manželství ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Žít jako muž – Román o manželství epub? Jak stáhnout knihu Žít jako muž – Román o manželství ve formátu epub? Žít jako muž – Román o manželství mobi, stáhnout Žít jako muž – Román o manželství mobi, stáhnout Žít jako muž – Román o manželství e-kniha mobi, Žít jako muž – Román o manželství kniha ve formátu mobi, zdarma Žít jako muž – Román o manželství ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Žít jako muž – Román o manželství mobi? Jak mohu stáhnout knihu Žít jako muž – Román o manželství v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Žít jako muž – Román o manželství z Philip Roth zdarma? Jak stáhnout Žít jako muž – Román o manželství z Philip Roth e-knihu zdarma?

Leave a Reply