Italská literatura v Čechách a na Slovensku

Italská literatura v Čechách a na Slovensku

Italská literatura v Čechách a na Slovensku stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Italská literatura v Čechách a na Slovensku z Jitka Křesálková

 • Název knihy: Italská literatura v Čechách a na Slovensku
 • Autor knihy: Jitka Křesálková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 644
 • Žánrové knihy: Literární vědy
 • ISBN: 9788073087203
 • EAN: 9788073087203
 • Dostupné soubory: italska-literatura-v-cechach-a-na-slovensku-336678.pdf, italska-literatura-v-cechach-a-na-slovensku-336678.epub, italska-literatura-v-cechach-a-na-slovensku-336678.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Italská literatura v Čechách a na Slovensku v dolní části stránky

Shrnutí knihy Italská literatura v Čechách a na Slovensku z Jitka Křesálková

Bibliografie literárních překladů z italštiny je rozdělena do dvou oddílů. První část obsahuje tištěné překlady italské prózy, poezie a divadelních her včetně libret, od prvotisků až po současnost (do r. 2015 včetně, částečně 2016). Zachycuje všechny přeložené spisovatele, které se podařilo zjistit, bez ohledu na jejich význam. Vyloučena byla pouze díla ryze odborná, např. technická, lékařská apod. V druhé části jsou zařazeny překlady netištěných divadelních her a oper uvedených v Čechách a na Slovensku od 18. století dodnes. Každá bibliografická pozice obsahuje základní data o autorovi, o originálu i překladu a jeho vydání, u titulů pouze inscenovaných i informace o provedení: jméno divadla a jeho sídlo, datum premiéry a jména dirigenta a režiséra. Kromě předmluvy a ediční poznámky je kniha opatřena rejstříkem překladatelů a autorů úvodů, doslovů a poznámek i rejstříkem chronologickým a českoitalskými seznamy divadel a vydavatelů uvedených pro úsporu místa zkratkami.

Stáhnout Italská literatura v Čechách a na Slovensku knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Italská literatura v Čechách a na Slovensku je 644 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Italská literatura v Čechách a na Slovensku kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Italská literatura v Čechách a na Slovensku z Jitka Křesálková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Italská literatura v Čechách a na Slovensku z Jitka Křesálková.

Populární vyhledávání: Italská literatura v Čechách a na Slovensku pdf, stáhnout Italská literatura v Čechách a na Slovensku pdf, stáhnout Italská literatura v Čechách a na Slovensku knihu pdf, Italská literatura v Čechách a na Slovensku kniha ve formátu pdf, zdarma Italská literatura v Čechách a na Slovensku kniha ke stažení, zdarma Italská literatura v Čechách a na Slovensku ebook ve formátu pdf, Italská literatura v Čechách a na Slovensku knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Italská literatura v Čechách a na Slovensku pdf? Jak mohu stáhnout Italská literatura v Čechách a na Slovensku kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Italská literatura v Čechách a na Slovensku zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Italská literatura v Čechách a na Slovensku? stáhnout Italská literatura v Čechách a na Slovensku epub, stáhnout Italská literatura v Čechách a na Slovensku ebook epub, Italská literatura v Čechách a na Slovensku e-kniha ve formátu epub, zdarma Italská literatura v Čechách a na Slovensku ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Italská literatura v Čechách a na Slovensku epub? Jak stáhnout knihu Italská literatura v Čechách a na Slovensku ve formátu epub? Italská literatura v Čechách a na Slovensku mobi, stáhnout Italská literatura v Čechách a na Slovensku mobi, stáhnout Italská literatura v Čechách a na Slovensku e-kniha mobi, Italská literatura v Čechách a na Slovensku kniha ve formátu mobi, zdarma Italská literatura v Čechách a na Slovensku ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Italská literatura v Čechách a na Slovensku mobi? Jak mohu stáhnout knihu Italská literatura v Čechách a na Slovensku v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Italská literatura v Čechách a na Slovensku z Jitka Křesálková zdarma? Jak stáhnout Italská literatura v Čechách a na Slovensku z Jitka Křesálková e-knihu zdarma?

Leave a Reply