Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích

Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích

Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích z Dagmar Pintířová Dobšovičová

 • Název knihy: Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích
 • Autor knihy: Dagmar Pintířová Dobšovičová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 137
 • Žánrové knihy: Populárně náučná
 • ISBN: 9788021081581
 • EAN: 9788021081581
 • Dostupné soubory: zitkovske-bohyne-lidova-magie-na-moravskych-kopanicich-312820.pdf, zitkovske-bohyne-lidova-magie-na-moravskych-kopanicich-312820.epub, zitkovske-bohyne-lidova-magie-na-moravskych-kopanicich-312820.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích v dolní části stránky

Shrnutí knihy Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích z Dagmar Pintířová Dobšovičová

Práce vychází z autentických terénních výzkumů z let 1990–1992 u dvou posledních žijících bohyní na Žítkové v Bílých Karpatech, které byly původně zpracovány jako diplomová práce. Další terénní sběry z let 1995–1996 jsou věnovány bohyni I. Gabrhelové. Poslední terénní výzkumy z let 2013-2014 sledují pamětníky, kterým je toto téma blízké především v souvislosti s jejich dětstvím. V teoretické části je rozbor jednotlivých zaříkávání a magických praktik, dále rozbor magického obřadu s ohledem na praktikování homeopatické a kontaktní magie. Závěr práce je věnován logice magického myšlení a sledování styčných bodů se současnými podobami magie u recentních léčitelů.

Stáhnout Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích je 137 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích z Dagmar Pintířová Dobšovičová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích z Dagmar Pintířová Dobšovičová.

Populární vyhledávání: Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích pdf, stáhnout Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích pdf, stáhnout Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích knihu pdf, Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích kniha ve formátu pdf, zdarma Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích kniha ke stažení, zdarma Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích ebook ve formátu pdf, Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích pdf? Jak mohu stáhnout Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích? stáhnout Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích epub, stáhnout Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích ebook epub, Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích e-kniha ve formátu epub, zdarma Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích epub? Jak stáhnout knihu Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích ve formátu epub? Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích mobi, stáhnout Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích mobi, stáhnout Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích e-kniha mobi, Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích kniha ve formátu mobi, zdarma Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích mobi? Jak mohu stáhnout knihu Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích z Dagmar Pintířová Dobšovičová zdarma? Jak stáhnout Žítkovské bohyně. Lidová magie na Moravských Kopanicích z Dagmar Pintířová Dobšovičová e-knihu zdarma?

Leave a Reply