Život samá pohroma

Život samá pohroma

Život samá pohroma stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Život samá pohroma z Jon Kabat-Zinn

 • Název knihy: Život samá pohroma
 • Autor knihy: Jon Kabat-Zinn
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 616
 • Žánrové knihy: Psychologie a komunikace
 • ISBN: 978-80-7555-012-5
 • EAN: 9788075550125
 • Dostupné soubory: zivot-sama-pohroma-312729.pdf, zivot-sama-pohroma-312729.epub, zivot-sama-pohroma-312729.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Život samá pohroma v dolní části stránky

Shrnutí knihy Život samá pohroma z Jon Kabat-Zinn

Začněte praktikovat mindfulness a tak zlepšete své zdraví i soustředění, snižte svůj stres a mějte větší radost z každého dne. Profesor Jon Kabat-Zinn vám bu-de tím nejpovolanějším učitelem. Mindfulness neboli meditace všímavosti se na Západě v posledních letech stala významným fenoménem. Jde o duševní trénink zaměřený na prožívání přítom-ného okamžiku, což má vědecky prokázaný blahodárný vliv na zdraví a duševní pohodu. Praktikuje ho mnoho známých osobností, mimo jiné Al Gore, Clint Eastwood, Oprah Winfreyová či ragbista Jonny Wilkinson. Mindfulness se objevuje na titulních stranách časopisů, jako je Time, Scientic American nebo Newsweek, firmy Google či Twitter platí svým zaměstnancům meditační lekce. A v neposlední řadě stovky nemocnic po celém světě zavádějí léčebné programy založené na všímavosti. Profesor medicíny Jon Kabat-Zinn je v tomto hnutí klíčovou osobností, neboť právě on prosadil meditaci všímavosti v západní vědě a zdravotní péči, ale také u nejširší veřejnosti. Život samá pohroma je jeho nejdůležitější knihou, a ač vyšla v prvním vydání už před více než pětadvaceti lety, v roce 2013 byla znovu zásadně revidována a doplněna o nejnovější poznatky z výzkumů i z autorovy praxe. Stále tak platí za základní pramen pro všechny, kteří chtějí mindfulness poznat. V KNIZE SE DOZVÍTE: Jak se naučit naslouchat svému tělu a lépe pak zvládat své zdravotní potíže včetně chronické bolesti, úzkosti a nespavosti. O stresech z práce a vztahů, z našich životních rolí nebo z jídla a jak s nimi pracovat, aby nás nevyčerpávaly. Co dnes věda ví o těsné spojitosti duševního a fyzického zdraví, jak se díky ní můžeme sami uzdravovat a zlepšovat svoji imunitu. Ucelený, detailní a velmi srozumitelný návod, jak i v domácích podmínkách projít osvědčeným meditačním kurzem MBSR profesora Kabat-Zinna. Mnoho praktických rad, jak vnést principy všímavosti do svého života, abychom ho dokázali lépe řídit a prožívat. Kniha je doprovozena zvukovou nahrávkou od českého lektora mindfulness Jaroslava Chýleho, která vám zahájení meditační praxe velmi usnadní (www.zivotpohroma.cz). JON KABAT-ZINN (* 1944) je emeritním profesorem medicíny na Massachusettské univerzitě v USA, v jejíž nemocnici roku 1979 založil Kliniku snižování stresu. Kabat-Zinn zde vyvinul program Snižování stresu pomocí všímavosti (MBSR), který využívá funkční prvky buddhistické meditace a jógy pro léčbu chronického stresu, bolesti, úzkosti a dalších psychosomatických obtíží. Program MBSR dnes využívá přes 720 zdravotnických zařízení po celém světě. Díky profesoru Kabat-Zinnovi dnes mindfulness patří do hlavního proudu západní medicíny, stejné úsilí však investoval i do úspěšné propagace meditace všímavosti u nejširší veřejnosti. Je autorem osmi knih s tématem mindfulness, jež byly přeloženy do 30 jazyků. Osobně vedl výcvik mnoha byznysmenů, olympijských sportovců i osobností veřejného života.

Stáhnout Život samá pohroma knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Život samá pohroma je 616 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Život samá pohroma kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Život samá pohroma z Jon Kabat-Zinn – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Život samá pohroma z Jon Kabat-Zinn.

Populární vyhledávání: Život samá pohroma pdf, stáhnout Život samá pohroma pdf, stáhnout Život samá pohroma knihu pdf, Život samá pohroma kniha ve formátu pdf, zdarma Život samá pohroma kniha ke stažení, zdarma Život samá pohroma ebook ve formátu pdf, Život samá pohroma knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Život samá pohroma pdf? Jak mohu stáhnout Život samá pohroma kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Život samá pohroma zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Život samá pohroma? stáhnout Život samá pohroma epub, stáhnout Život samá pohroma ebook epub, Život samá pohroma e-kniha ve formátu epub, zdarma Život samá pohroma ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Život samá pohroma epub? Jak stáhnout knihu Život samá pohroma ve formátu epub? Život samá pohroma mobi, stáhnout Život samá pohroma mobi, stáhnout Život samá pohroma e-kniha mobi, Život samá pohroma kniha ve formátu mobi, zdarma Život samá pohroma ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Život samá pohroma mobi? Jak mohu stáhnout knihu Život samá pohroma v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Život samá pohroma z Jon Kabat-Zinn zdarma? Jak stáhnout Život samá pohroma z Jon Kabat-Zinn e-knihu zdarma?

Leave a Reply