Jabloňové lásky

Jabloňové lásky

Jabloňové lásky stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Jabloňové lásky z Zuzana Široká

 • Název knihy: Jabloňové lásky
 • Autor knihy: Zuzana Široká
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 328
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-551-5206-6
 • EAN: 9788055152066
 • Dostupné soubory: jablonove-lasky-314230.pdf, jablonove-lasky-314230.epub, jablonove-lasky-314230.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Jabloňové lásky v dolní části stránky

Shrnutí knihy Jabloňové lásky z Zuzana Široká

Šesť generácií žien, šesť historických období, šesť starých odrôd jabloní.
Tridsiatnička Simona stratila všetko, čo bolo pre ňu dôležité: nečakane jej zomrela matka, vzápätí prišla o prácu a opustil ju dlhoročný milenec. Chtiac-nechtiac zbalila svoj mestský život do kufra a presťahovala sa na vidiek, do starého penziónu uprostred jabloňového sadu, v ktorom vyrastala ona, jej matka, stará mama a rad prababičiek.
Denníky týchto žien, siahajúce viac než storočie dozadu, jej pomôžu pochopiť samu seba a objaviť svoje korene pevne vrastené do úrodnej pôdy.
Podarí sa Simone vykročiť z tieňa svojej jablone? Nájde lásku, otca pre dieťa, čo sa už čoskoro vypýta na svet, a zmysluplnú prácu?
Zuzana Široká o svojom najnovšom románe hovorí, že je doň votkaný genetický kód slovenských žien. Vraj sú ako jablone – pevne zakorené v rodinných sadoch, silné a neochvejné, aby dokázali poskytnúť oporu každému, kto ich potrebuje, pritom však jemné a nežné ako lupene kvetov, a aj trochu zvodné, šťavnato-sladké ako zrelé plody.
A presne taký je aj tento pôvabne napísaný príbeh – horkosladký a dojímavý, plný drám a smútku, ale i nádejí na novú jar. Nech už sa v okolitom svete robí čokoľvek, kým kvitnú a rodia jablone, majú ženy nádej. A kde je nádej, tam vzíde aj láska.

Stáhnout Jabloňové lásky knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Jabloňové lásky je 328 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Jabloňové lásky kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Jabloňové lásky z Zuzana Široká – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Jabloňové lásky z Zuzana Široká.

Populární vyhledávání: Jabloňové lásky pdf, stáhnout Jabloňové lásky pdf, stáhnout Jabloňové lásky knihu pdf, Jabloňové lásky kniha ve formátu pdf, zdarma Jabloňové lásky kniha ke stažení, zdarma Jabloňové lásky ebook ve formátu pdf, Jabloňové lásky knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Jabloňové lásky pdf? Jak mohu stáhnout Jabloňové lásky kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Jabloňové lásky zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Jabloňové lásky? stáhnout Jabloňové lásky epub, stáhnout Jabloňové lásky ebook epub, Jabloňové lásky e-kniha ve formátu epub, zdarma Jabloňové lásky ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Jabloňové lásky epub? Jak stáhnout knihu Jabloňové lásky ve formátu epub? Jabloňové lásky mobi, stáhnout Jabloňové lásky mobi, stáhnout Jabloňové lásky e-kniha mobi, Jabloňové lásky kniha ve formátu mobi, zdarma Jabloňové lásky ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Jabloňové lásky mobi? Jak mohu stáhnout knihu Jabloňové lásky v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Jabloňové lásky z Zuzana Široká zdarma? Jak stáhnout Jabloňové lásky z Zuzana Široká e-knihu zdarma?

Leave a Reply