Jak se blázní v době blahobytu

Jak se blázní v době blahobytu

Jak se blázní v době blahobytu stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Jak se blázní v době blahobytu z Miroslav Barták

  • Název knihy: Jak se blázní v době blahobytu
  • Autor knihy: Miroslav Barták
  • Kniha jazyk: Česky
  • Datum vydání knihy: není k dispozici
  • Počet stránek: 88
  • Žánrové knihy: Psychologie a komunikace
  • ISBN: 978-80-88163-43-5
  • EAN: 9788088163435
  • Dostupné soubory: jak-se-blazni-v-dobe-blahobytu-317078.pdf, jak-se-blazni-v-dobe-blahobytu-317078.epub, jak-se-blazni-v-dobe-blahobytu-317078.mobi
  • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
  • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Jak se blázní v době blahobytu v dolní části stránky

Shrnutí knihy Jak se blázní v době blahobytu z Miroslav Barták

Publikace je souborem úvah, fejetonů, příběhů a sebereflexí. Autor, zkušený psychoterapeut a supervizor, někdy s lehkou nadsázkou a mírným cynismem, jindy vážnějším tónem, pojednává o různých tématech, s nimiž se setkává ve svém profesním i soukromém životě. Vedle mnoha krátkých příběhů svých klientů se zamýšlí nad vlastní motivací, proč dělá psychoterapii, jestli a proč v naší společnosti narůstá počet duševně nemocných lidí, jak funguje psychoterapie a jaké jsou její limity. Otevřeně mluví také o svých zkušenostech s drogami a neopomíjí ani spirituální témata, včetně úvah o konečnosti života a strachu ze smrti.
„Roman Pešek patří k mladší generaci, vybavené pramalým sklonem k patosu. Zato však s lechtivou dávkou sebeironie a jemného humoru nahlíží otázky, které se dnes vynořují ve vztahu k našemu životnímu stylu. Přibývá vskutku duševních poruch? Jakou roli při tom hraje stres? Proč „blbá nálada“ nekoreluje s tím, jak se objektivně máme, a jak vlastně funguje psychoterapie? To vše autor glosuje v této pozoruhodné knížce s poněkud nekorektním názvem Jak se blázní v době blahobytu,“ řekl o knize známý psychiatr Cyril Höschl.
Text bude jistě inspirující jak pro lidi pracující v pomáhajících profesích, tak pro laickou veřejnost, kterou výše nastíněné otázky zajímají. Z četných příběhů z psychoterapeutické praxe i otevřené sebereflexe autora si může každý odnést čtivý zážitek, ale i cenné sebepoznání.
Text provázejí elegantní a vtipné ilustrace známého kreslíře Miroslava Bartáka.

Stáhnout Jak se blázní v době blahobytu knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Jak se blázní v době blahobytu je 88 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Jak se blázní v době blahobytu kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Jak se blázní v době blahobytu z Miroslav Barták – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Jak se blázní v době blahobytu z Miroslav Barták.

Populární vyhledávání: Jak se blázní v době blahobytu pdf, stáhnout Jak se blázní v době blahobytu pdf, stáhnout Jak se blázní v době blahobytu knihu pdf, Jak se blázní v době blahobytu kniha ve formátu pdf, zdarma Jak se blázní v době blahobytu kniha ke stažení, zdarma Jak se blázní v době blahobytu ebook ve formátu pdf, Jak se blázní v době blahobytu knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Jak se blázní v době blahobytu pdf? Jak mohu stáhnout Jak se blázní v době blahobytu kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Jak se blázní v době blahobytu zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Jak se blázní v době blahobytu? stáhnout Jak se blázní v době blahobytu epub, stáhnout Jak se blázní v době blahobytu ebook epub, Jak se blázní v době blahobytu e-kniha ve formátu epub, zdarma Jak se blázní v době blahobytu ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Jak se blázní v době blahobytu epub? Jak stáhnout knihu Jak se blázní v době blahobytu ve formátu epub? Jak se blázní v době blahobytu mobi, stáhnout Jak se blázní v době blahobytu mobi, stáhnout Jak se blázní v době blahobytu e-kniha mobi, Jak se blázní v době blahobytu kniha ve formátu mobi, zdarma Jak se blázní v době blahobytu ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Jak se blázní v době blahobytu mobi? Jak mohu stáhnout knihu Jak se blázní v době blahobytu v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Jak se blázní v době blahobytu z Miroslav Barták zdarma? Jak stáhnout Jak se blázní v době blahobytu z Miroslav Barták e-knihu zdarma?

Leave a Reply