Jak se loví hlupáci

Jak se loví hlupáci

Jak se loví hlupáci stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Jak se loví hlupáci z Robert Shiller

 • Název knihy: Jak se loví hlupáci
 • Autor knihy: Robert Shiller
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 264
 • Žánrové knihy: Management, řízení, personalistika
 • ISBN: 978-80-7261-478-3
 • EAN: 9788072614783
 • Dostupné soubory: jak-se-lovi-hlupaci-313456.pdf, jak-se-lovi-hlupaci-313456.epub, jak-se-lovi-hlupaci-313456.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Jak se loví hlupáci v dolní části stránky

Shrnutí knihy Jak se loví hlupáci z Robert Shiller

Ve své provokativní publikaci, plné přesvědčivých a výstižných příkladů ze života, její autoři, zpochybňují klasickou tezi moderní ekonomie, tradovanou již od dob Adama Smithe, že neviditelná ruka trhu vždy přináší materiální blahobyt. Dokládají, že trh může být jak prospěšný, tak může člověku škodit, protože není imunní vůči využívání triků a pastí, jež z lidí dělají „dojné krávy“, a soustředí se na moderní způsoby podvodného jednání a psychologického nátlaku.

Stáhnout Jak se loví hlupáci knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Jak se loví hlupáci je 264 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Jak se loví hlupáci kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Jak se loví hlupáci z Robert Shiller – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Jak se loví hlupáci z Robert Shiller.

Populární vyhledávání: Jak se loví hlupáci pdf, stáhnout Jak se loví hlupáci pdf, stáhnout Jak se loví hlupáci knihu pdf, Jak se loví hlupáci kniha ve formátu pdf, zdarma Jak se loví hlupáci kniha ke stažení, zdarma Jak se loví hlupáci ebook ve formátu pdf, Jak se loví hlupáci knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Jak se loví hlupáci pdf? Jak mohu stáhnout Jak se loví hlupáci kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Jak se loví hlupáci zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Jak se loví hlupáci? stáhnout Jak se loví hlupáci epub, stáhnout Jak se loví hlupáci ebook epub, Jak se loví hlupáci e-kniha ve formátu epub, zdarma Jak se loví hlupáci ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Jak se loví hlupáci epub? Jak stáhnout knihu Jak se loví hlupáci ve formátu epub? Jak se loví hlupáci mobi, stáhnout Jak se loví hlupáci mobi, stáhnout Jak se loví hlupáci e-kniha mobi, Jak se loví hlupáci kniha ve formátu mobi, zdarma Jak se loví hlupáci ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Jak se loví hlupáci mobi? Jak mohu stáhnout knihu Jak se loví hlupáci v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Jak se loví hlupáci z Robert Shiller zdarma? Jak stáhnout Jak se loví hlupáci z Robert Shiller e-knihu zdarma?

Leave a Reply