Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování

Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování

Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování z Roman Švaříček

 • Název knihy: Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování
 • Autor knihy: Roman Švaříček
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 325
 • Žánrové knihy: Pedagogika, didaktika
 • ISBN: 978-80-210-8462-9
 • EAN: 9788021084629
 • Dostupné soubory: jak-se-ucitele-uci-329473.pdf, jak-se-ucitele-uci-329473.epub, jak-se-ucitele-uci-329473.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování v dolní části stránky

Shrnutí knihy Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování z Roman Švaříček

Kniha prezentuje výsledky akčního výzkumu, jehož cílem bylo zavést dialogické vyučování do výuky na druhém stupni základní školy a zavádění změny systematicky zkoumat. Monografii otevírají dvě teoretické kapitoly. První přibližuje ústřední koncept dialogického vyučování jakožto komunikačního uspořádání výuky, jehož cílem je podněcovat myšlení žáků a prohlubovat jejich porozumění výukovému obsahu. Druhá pojednává o tom, jakým způsobem se učitelé mohou v rámci profesního rozvoje učit proměňovat svoji práci, a to za pomoci videonahrávek vlastní výuky, jejich následné analýzy a reflexe. Těžištěm knihy je výzkumné šetření, v jehož centru stál rozvojový program pro učitele, skládající se ze složky teoretické, zkušenostní a reflektivní. Ve třech kapitolách představujících výsledky výzkumu nejprve ukazujeme, nakolik se učitelům povedlo prosadit změnu a jak ji jejich žáci vnímali. Posléze prostřednictvím mozaiky příběhů učitelů popisujeme přechod od klasického vyučování k vyučování dialogickému a dokumentujeme nejen to, jak se učitelé vyrovnávali se zažitými způsoby svého jednání a s potenciálními problémy, které jim v realizaci dialogického vyučování bránily, ale také ukazujeme schopnosti učitelů reflektovat vlastní výuku. Sedmero kazuistik uzavírá syntéza, která vypovídá zejména o tom, jak obtížné je změnit vlastní jednání, zvláště má-li jít o komplexní a hlubokou proměnu.

Stáhnout Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování je 325 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování z Roman Švaříček – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování z Roman Švaříček.

Populární vyhledávání: Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování pdf, stáhnout Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování pdf, stáhnout Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování knihu pdf, Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování kniha ve formátu pdf, zdarma Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování kniha ke stažení, zdarma Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování ebook ve formátu pdf, Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování pdf? Jak mohu stáhnout Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování? stáhnout Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování epub, stáhnout Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování ebook epub, Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování e-kniha ve formátu epub, zdarma Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování epub? Jak stáhnout knihu Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování ve formátu epub? Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování mobi, stáhnout Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování mobi, stáhnout Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování e-kniha mobi, Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování kniha ve formátu mobi, zdarma Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování mobi? Jak mohu stáhnout knihu Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování z Roman Švaříček zdarma? Jak stáhnout Jak se učitelé učí: Cestou profesního rozvoje k dialogickému vyučování z Roman Švaříček e-knihu zdarma?

Leave a Reply