Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem

Jak uběhnout maraton za 100 dní - Kompletní průvodce přípravou a tréninkem

Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem z Miloš Čermák

 • Název knihy: Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem
 • Autor knihy: Miloš Čermák
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Ostatní sporty
 • ISBN: 978-80-86349-53-4
 • EAN: 9788086349534
 • Dostupné soubory: jak-ubehnout-maraton-za-100-dni-kompletni-pruvodce-pripravou-a-treninkem-313298.pdf, jak-ubehnout-maraton-za-100-dni-kompletni-pruvodce-pripravou-a-treninkem-313298.epub, jak-ubehnout-maraton-za-100-dni-kompletni-pruvodce-pripravou-a-treninkem-313298.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem v dolní části stránky

Shrnutí knihy Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem z Miloš Čermák

Kniha představuje v krátkých kapitolách praktický návod, jak se za 3 měsíce dostat téměř z nuly na vysněnou metu 42 kilometrů 196 metrů — a nepřijít přitom o chuť zkusit to znovu. V průběhu deseti let, jež uplynuly od prvního vydání, měli autoři možnost sledovat, jak se čtenáři a začínající běžci připravují podle jejich rad a tipů na závody, sestavují si tréninkový plán, upravují jídelníček a běhají tak, aby se vyhnuli zraněním. Stovky spokojených čtenářů-běžců jsou zárukou, že nové vydání této zásadní knihy je stále aktuální a potřebné pro každého, kdo se rozhodl uběhnout maraton.

O AUTORECH:
Miloš Škorpil (*1954) — nestor českého běhání a zakladatel Běžecké školy. Na svém kontě má krom trojího oběhnutí Česka dvojnásobný titul mistra republiky v běhu na 24 hodin a několik zápisů do Guinessovy knihy rekordů. Jeho hlavní specializací je ale schopnost přenášet na běžce i neběžce nadšení z běhu. Je mj. autorem bestsellerů Škorpilova škola běhu (Mladá fronta, 2014), Šťastný života běh (Mladá fronta 2016) a také průvodcem dokumentárního seriálu České televize Parta maraton (2016). Má dvě děti a běhá každý den.

Miloš Čermák (*1968) — vystudovaný kybernetik, který miluje média a běhání. Po roce 1990 působil např. v Reflexu, Lidových novinách a Hospodářských novin. První knihu vydal v roce 1991, jeho prvním bestsellerem se stal knižní rozhovor s Karlem Krylem Půlkacíř (1993). Od té doby vydal přes dvacet knih, od beletrie přes literaturu faktu až po komiksy s kreslířem Milošem Gašparcem (Hana a Hana). Je také lektorem žurnalistiky na Karlově univerzitě. Má dvě děti a každý den běhá 10 kilometrů.

Stáhnout Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem z Miloš Čermák – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem z Miloš Čermák.

Populární vyhledávání: Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem pdf, stáhnout Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem pdf, stáhnout Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem knihu pdf, Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem kniha ve formátu pdf, zdarma Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem kniha ke stažení, zdarma Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem ebook ve formátu pdf, Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem pdf? Jak mohu stáhnout Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem? stáhnout Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem epub, stáhnout Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem ebook epub, Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem e-kniha ve formátu epub, zdarma Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem epub? Jak stáhnout knihu Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem ve formátu epub? Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem mobi, stáhnout Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem mobi, stáhnout Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem e-kniha mobi, Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem kniha ve formátu mobi, zdarma Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem mobi? Jak mohu stáhnout knihu Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem z Miloš Čermák zdarma? Jak stáhnout Jak uběhnout maraton za 100 dní – Kompletní průvodce přípravou a tréninkem z Miloš Čermák e-knihu zdarma?

Leave a Reply