Jako pravá dáma

Jako pravá dáma

Jako pravá dáma stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Jako pravá dáma z Alissa Johnson

 • Název knihy: Jako pravá dáma
 • Autor knihy: Alissa Johnson
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 376
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-269-0571-4
 • EAN: 9788026905714
 • Dostupné soubory: jako-prava-dama-313269.pdf, jako-prava-dama-313269.epub, jako-prava-dama-313269.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Jako pravá dáma v dolní části stránky

Shrnutí knihy Jako pravá dáma z Alissa Johnson

Winnefred Blytheová žije od třinácti let v chudobě se svou guvernantkou a přítelkyní Lilly Illestoneovou ve skotském sídle Murdoch House. Musí vystačit s pouhými pěti librami ročně, ale obě ženy usilovně pracují, aby se uživily. Dívku poslal tak daleko od Londýna její pěstoun markýz z Engsly a jeho necitelná manželka. Po markýzově smrti by se měl o Winnefred postarat jeho syn Lucien, ale ten tuto povinnost přenese na svého bratra Gideona.
Gideon, bývalý kapitán lodi Perservance, se vrátil domů poznamenaný hrůznými zkušenostmi ze života u válečného námořnictva a stále se nemůže smířit se ztrátou řady členů své posádky. Po příjezdu domů zjišťuje, že markýza z Engsly – jeho a Lucienova nevlastní matka – protiprávně zadržovala peníze, které ve skutečnosti patřily mladé Winnefred. A protože tuto nespravedlnost velmi těžce nese, rozhodne se všechny minulé křivdy napravit.
Vypraví se tedy za mladou nezkušenou dívkou, která se nikdy nepohybovala ve vyšší společnosti, ale nechybí jí pevná vůle, odhodlání a zdravý rozum. Snaží se k ní najít cestu bodrým nenuceným chováním a smyslem pro humor, za nímž se snaží skrýt výčitky svědomí, pocit viny i temné stíny minulosti. A také ji musí připravit na pobyt v Londýně mezi společenskou smetánkou, s níž Winnefred nemá žádné zkušenosti.
Oba se postupně poznávají, nacházejí k sobě cestu a nakonec se do sebe zamilují. Stále je však rozdělují démoni minulosti a Gideonovy skryté rány na duši. Na pozadí jejich vzájemného sbližování se zároveň odvíjí další milostný vztah mezi Lucienem a jeho někdejší ztracenou láskou Rose.

Stáhnout Jako pravá dáma knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Jako pravá dáma je 376 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Jako pravá dáma kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Jako pravá dáma z Alissa Johnson – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Jako pravá dáma z Alissa Johnson.

Populární vyhledávání: Jako pravá dáma pdf, stáhnout Jako pravá dáma pdf, stáhnout Jako pravá dáma knihu pdf, Jako pravá dáma kniha ve formátu pdf, zdarma Jako pravá dáma kniha ke stažení, zdarma Jako pravá dáma ebook ve formátu pdf, Jako pravá dáma knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Jako pravá dáma pdf? Jak mohu stáhnout Jako pravá dáma kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Jako pravá dáma zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Jako pravá dáma? stáhnout Jako pravá dáma epub, stáhnout Jako pravá dáma ebook epub, Jako pravá dáma e-kniha ve formátu epub, zdarma Jako pravá dáma ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Jako pravá dáma epub? Jak stáhnout knihu Jako pravá dáma ve formátu epub? Jako pravá dáma mobi, stáhnout Jako pravá dáma mobi, stáhnout Jako pravá dáma e-kniha mobi, Jako pravá dáma kniha ve formátu mobi, zdarma Jako pravá dáma ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Jako pravá dáma mobi? Jak mohu stáhnout knihu Jako pravá dáma v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Jako pravá dáma z Alissa Johnson zdarma? Jak stáhnout Jako pravá dáma z Alissa Johnson e-knihu zdarma?

Leave a Reply