Jákobovy barvy

Jákobovy barvy

Jákobovy barvy stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Jákobovy barvy z Lindsay Hawdon

 • Název knihy: Jákobovy barvy
 • Autor knihy: Lindsay Hawdon
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 376
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-7498-173-9
 • EAN: 9788074981739
 • Dostupné soubory: jakobovy-barvy-313039.pdf, jakobovy-barvy-313039.epub, jakobovy-barvy-313039.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Jákobovy barvy v dolní části stránky

Shrnutí knihy Jákobovy barvy z Lindsay Hawdon

Pokud na vás hluboce zapůsobil Schindlerův seznam, Sophiina volba nebo Nabarvené ptáče, pak byste si neměli nechat ujít ani tento silný a nesmírně emotivní román.

Jákob, osmiletý cikánský chlapec, ze čtvrtiny Rom a ze čtvrtiny Jeniš, zůstal úplně sám v nacisty okupovaném Rakousku. Prchá lesem, na nohách boty z pytloviny potřísněné cizí krví, v jedné ruce kámen a v druhé dřevěnou truhličku jako jedinou upomínku na dřívější život. Prchá zběsile a zoufale, plný strachu a zbaven všech nadějí.
Už se naučil rozpoznat, kdy může cizímu člověku věřit a kdy se musí mít na pozoru. Dovede přečíst znamení, která mu dává příroda; ví, kdy se skrýt a kdy utíkat dál. Umí běžet s větrem i schovávat se ve stínech. To všechno ho naučil táta. Ale teď je táta pryč. I máma a sourozenci. A tak Jákob dál dělá to jediné, co může: utíká a skrývá se, pronásledován strašlivými vzpomínkami.
Lindsay Hawdon napsala silný román, jehož děj je rozprostřen do sedmnácti let a tří zemí: Anglie, Rakouska a Švýcarska. Na pozadí tragického příběhu malého Jákoba sledujeme osudy tří generací z naprosto rozdílných společenských vrstev a prostředí, abychom se společně s naším osmiletým hrdinou pokusili nalézt naději tam, kde už žádná naděje nezbyla.

Stáhnout Jákobovy barvy knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Jákobovy barvy je 376 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Jákobovy barvy kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Jákobovy barvy z Lindsay Hawdon – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Jákobovy barvy z Lindsay Hawdon.

Populární vyhledávání: Jákobovy barvy pdf, stáhnout Jákobovy barvy pdf, stáhnout Jákobovy barvy knihu pdf, Jákobovy barvy kniha ve formátu pdf, zdarma Jákobovy barvy kniha ke stažení, zdarma Jákobovy barvy ebook ve formátu pdf, Jákobovy barvy knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Jákobovy barvy pdf? Jak mohu stáhnout Jákobovy barvy kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Jákobovy barvy zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Jákobovy barvy? stáhnout Jákobovy barvy epub, stáhnout Jákobovy barvy ebook epub, Jákobovy barvy e-kniha ve formátu epub, zdarma Jákobovy barvy ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Jákobovy barvy epub? Jak stáhnout knihu Jákobovy barvy ve formátu epub? Jákobovy barvy mobi, stáhnout Jákobovy barvy mobi, stáhnout Jákobovy barvy e-kniha mobi, Jákobovy barvy kniha ve formátu mobi, zdarma Jákobovy barvy ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Jákobovy barvy mobi? Jak mohu stáhnout knihu Jákobovy barvy v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Jákobovy barvy z Lindsay Hawdon zdarma? Jak stáhnout Jákobovy barvy z Lindsay Hawdon e-knihu zdarma?

Leave a Reply