Jamaica Lane

Jamaica Lane

Jamaica Lane stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Jamaica Lane z Samantha Young

 • Název knihy: Jamaica Lane
 • Autor knihy: Samantha Young
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 328
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-249-2706-0
 • EAN: 9788024927060
 • Dostupné soubory: jamaica-lane-239084.pdf, jamaica-lane-239084.epub, jamaica-lane-239084.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Jamaica Lane v dolní části stránky

Shrnutí knihy Jamaica Lane z Samantha Young

Přitažliví muži přivádějí plachou Olivii do rozpaků. Nastal čas to změnit! Olivie je sympatická, krásná mladá žena, ale bojí se navazovat jakýkoli kontakt s muži. Jakmile ji některý osloví, hned zčervená. Nepovažuje se za přitažlivou a s partnerskou intimitou nemá skoro žádné zkušenosti. V době, kdy její vrstevnice zažívaly první intimní zážitky s muži, ona se starala o nemocnou matku. Když si na Jamaica Lane Olivie pronajme svůj první byt, uvědomí si, že nastal čas pohnout se konečně z místa. Je po uši zamilovaná do postgraduálního studenta, ale při každém střetnutí s ním ji zachvátí panika. Naštěstí je ale Olivii nablízku její dobrý kamarád, šarmantní Nat Sawyer, známý sukničkář. Ten se závazkům velkým obloukem vyhýbá, ale ke kamarádům je loajální. Olivie se mu proto svěří se svým trápením a Nat se nabídne, že ji naučí flirtovat a pomůže jí získat sebevědomí v posteli. Dohoda má jedinou podmínku – lekce svádění nesmí ohrozit jejich přátelství.

Stáhnout Jamaica Lane knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Jamaica Lane je 328 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Jamaica Lane kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Jamaica Lane z Samantha Young – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Jamaica Lane z Samantha Young.

Populární vyhledávání: Jamaica Lane pdf, stáhnout Jamaica Lane pdf, stáhnout Jamaica Lane knihu pdf, Jamaica Lane kniha ve formátu pdf, zdarma Jamaica Lane kniha ke stažení, zdarma Jamaica Lane ebook ve formátu pdf, Jamaica Lane knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Jamaica Lane pdf? Jak mohu stáhnout Jamaica Lane kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Jamaica Lane zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Jamaica Lane? stáhnout Jamaica Lane epub, stáhnout Jamaica Lane ebook epub, Jamaica Lane e-kniha ve formátu epub, zdarma Jamaica Lane ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Jamaica Lane epub? Jak stáhnout knihu Jamaica Lane ve formátu epub? Jamaica Lane mobi, stáhnout Jamaica Lane mobi, stáhnout Jamaica Lane e-kniha mobi, Jamaica Lane kniha ve formátu mobi, zdarma Jamaica Lane ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Jamaica Lane mobi? Jak mohu stáhnout knihu Jamaica Lane v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Jamaica Lane z Samantha Young zdarma? Jak stáhnout Jamaica Lane z Samantha Young e-knihu zdarma?

Leave a Reply