Jarní měsíc

Jarní měsíc

Jarní měsíc stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Jarní měsíc z Sophie Audouin-Mamikonian

 • Název knihy: Jarní měsíc
 • Autor knihy: Sophie Audouin-Mamikonian
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2013
 • Počet stránek: 368
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-242-4165-4
 • EAN: 9788024241654
 • Dostupné soubory: jarni-mesic-160197.pdf, jarni-mesic-160197.epub, jarni-mesic-160197.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Jarní měsíc v dolní části stránky

Shrnutí knihy Jarní měsíc z Sophie Audouin-Mamikonian

Příběh se odehrává na rozlehlých pláních státu Montana, na nichž leží pozemky patřící k ranči Lykos. Ranč je zdánlivě určen k chovu dobytka, ale jeho skutečnými obyvateli jsou vlkodlaci, členové mocného klanu. Mezi nimi žije jediná lidská bytost, Indiana Teller, syn vlkodlaka a lidské matky a vnuk náčelníka klanu, typický nejistý teenager. Indiana se snaží najít své místo v přísné hierarchii členů klanu – mezi čistokrevnými vlkodlaky, polovlkodlaky a řadou dalších fantastických bytostí, které žijí v těsném sousedství světa lidí, ale je odmítnut a odchází studovat na univerzitu, aby konečně začal žít normálním životem. Navzdory varování svých prarodičů se zamiluje do půvabné spolužačky Kateriny. Zanedlouho málem přijde o život při nehodě, ale jakoby kouzlem v posledním okamžiku zmizí. Právě v tomto okamžiku se poprvé projeví vlastnost, kterou je obdařen – dokáže cestovat časem. Jsou podivné události odehrávající se v Indianově blízkosti jen shodou náhod, nebo úklady nesmiřitelného nepřítele? Indiana je nucen čelit svému osudu a rozhodnout se přitom, komu smí věřit a koho smí milovat.

Stáhnout Jarní měsíc knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Jarní měsíc je 368 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Jarní měsíc kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Jarní měsíc z Sophie Audouin-Mamikonian – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Jarní měsíc z Sophie Audouin-Mamikonian.

Populární vyhledávání: Jarní měsíc pdf, stáhnout Jarní měsíc pdf, stáhnout Jarní měsíc knihu pdf, Jarní měsíc kniha ve formátu pdf, zdarma Jarní měsíc kniha ke stažení, zdarma Jarní měsíc ebook ve formátu pdf, Jarní měsíc knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Jarní měsíc pdf? Jak mohu stáhnout Jarní měsíc kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Jarní měsíc zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Jarní měsíc? stáhnout Jarní měsíc epub, stáhnout Jarní měsíc ebook epub, Jarní měsíc e-kniha ve formátu epub, zdarma Jarní měsíc ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Jarní měsíc epub? Jak stáhnout knihu Jarní měsíc ve formátu epub? Jarní měsíc mobi, stáhnout Jarní měsíc mobi, stáhnout Jarní měsíc e-kniha mobi, Jarní měsíc kniha ve formátu mobi, zdarma Jarní měsíc ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Jarní měsíc mobi? Jak mohu stáhnout knihu Jarní měsíc v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Jarní měsíc z Sophie Audouin-Mamikonian zdarma? Jak stáhnout Jarní měsíc z Sophie Audouin-Mamikonian e-knihu zdarma?

Leave a Reply