Jediné pravé lásky

Jediné pravé lásky

Jediné pravé lásky stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Jediné pravé lásky z Taylor Jenkins Reid

 • Název knihy: Jediné pravé lásky
 • Autor knihy: Taylor Jenkins Reid
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 256
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-204-4326-7
 • EAN: 9788020443267
 • Dostupné soubory: jedine-prave-lasky-313811.pdf, jedine-prave-lasky-313811.epub, jedine-prave-lasky-313811.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Jediné pravé lásky v dolní části stránky

Shrnutí knihy Jediné pravé lásky z Taylor Jenkins Reid

Autorka románu Možná v jiném životě přichází s novým strhujícím milostným příběhem o ženě, která musí nečekaně volit mezi manželem, kterého už dlouho považuje za mrtvého, a snoubencem, jenž v ní znovu probudil chuť žít.

Emma Blairová si vezme Jesse, svou lásku ze střední školy. Vybudují si společný život, na hony vzdálený představám rodičů i usedlým lidem z rodného města, a procestují spolu svět. V den prvního výročí svatby se ovšem stane nehoda a nad Tichým oceánem zmizí helikoptéra, v níž letěl Jess spolu s dalšími dvěma muži. Po čase jsou všichni prohlášeni za mrtvé.

Emma dá výpověď v práci a vrátí se domů do Ameriky, aby se pokusila překonat smutek a znovu si urovnat život. Roky plynou, až jednou Emma narazí na dávného kamaráda Sama a zjistí, že se znovu zamilovala. Když se se Samem zasnoubí, má pocit, že dostala druhou šanci být šťastná. Tedy jen do té chvíle, než se najde Jesse. Je naživu a celé ty roky se k ní snažil vrátit. Emmu čeká velké rozhodnutí. Musí si vybrat. Manžela, nebo snoubence? Především však potřebuje poznat samu sebe a zjistit, co chce, aniž by ublížila těm, které miluje. Emma ví, že musí naslouchat svému srdci. Jen si není jistá, co říká…

Stáhnout Jediné pravé lásky knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Jediné pravé lásky je 256 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Jediné pravé lásky kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Jediné pravé lásky z Taylor Jenkins Reid – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Jediné pravé lásky z Taylor Jenkins Reid.

Populární vyhledávání: Jediné pravé lásky pdf, stáhnout Jediné pravé lásky pdf, stáhnout Jediné pravé lásky knihu pdf, Jediné pravé lásky kniha ve formátu pdf, zdarma Jediné pravé lásky kniha ke stažení, zdarma Jediné pravé lásky ebook ve formátu pdf, Jediné pravé lásky knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Jediné pravé lásky pdf? Jak mohu stáhnout Jediné pravé lásky kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Jediné pravé lásky zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Jediné pravé lásky? stáhnout Jediné pravé lásky epub, stáhnout Jediné pravé lásky ebook epub, Jediné pravé lásky e-kniha ve formátu epub, zdarma Jediné pravé lásky ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Jediné pravé lásky epub? Jak stáhnout knihu Jediné pravé lásky ve formátu epub? Jediné pravé lásky mobi, stáhnout Jediné pravé lásky mobi, stáhnout Jediné pravé lásky e-kniha mobi, Jediné pravé lásky kniha ve formátu mobi, zdarma Jediné pravé lásky ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Jediné pravé lásky mobi? Jak mohu stáhnout knihu Jediné pravé lásky v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Jediné pravé lásky z Taylor Jenkins Reid zdarma? Jak stáhnout Jediné pravé lásky z Taylor Jenkins Reid e-knihu zdarma?

Leave a Reply