Jen jeden rok

Jen jeden rok

Jen jeden rok stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Jen jeden rok z Gayle Forman

 • Název knihy: Jen jeden rok
 • Autor knihy: Gayle Forman
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 344
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-87543-36-8
 • EAN: 9788087543368
 • Dostupné soubory: jen-jeden-rok-239525.pdf, jen-jeden-rok-239525.epub, jen-jeden-rok-239525.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Jen jeden rok v dolní části stránky

Shrnutí knihy Jen jeden rok z Gayle Forman

Když se Willem probere z bezvědomí, vůbec netuší, kde je. V Praze? V Dubrovníku? Anebo snad doma v Amsterodamu? Francouzský lékař mu ošetřil ránu na hlavě, ta ale Willema bolí o dost méně než vzpomínka na krásnou Američanku, které říkal Lulu. Proč se jen nezeptal na její pravé jméno? Strávil s ní pouhý jeden den v Paříži a něco na tom dni – anebo na té dívce – ho nutí položit si otázku, zda mu není souzeno zůstat s Lulu už navždy. Jenomže jak ji najít?

Willem se znovu vydává na cesty, bloudí od Mexika až po Indii a doufá, že to děvče nějakým zázrakem znovu potká. Jak ale měsíce plynou, začíná Willem pochybovat, zda je ruka osudu opravdu tak silná, jak si myslel…

Pokračování románu Jen jeden den z pera bestselleristky Gayle Formanové je romantickým příběhem volby a náhody, ale i štěstí, které je možno najít, když se právě volba s náhodou potkají.

Stáhnout Jen jeden rok knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Jen jeden rok je 344 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Jen jeden rok kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Jen jeden rok z Gayle Forman – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Jen jeden rok z Gayle Forman.

Populární vyhledávání: Jen jeden rok pdf, stáhnout Jen jeden rok pdf, stáhnout Jen jeden rok knihu pdf, Jen jeden rok kniha ve formátu pdf, zdarma Jen jeden rok kniha ke stažení, zdarma Jen jeden rok ebook ve formátu pdf, Jen jeden rok knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Jen jeden rok pdf? Jak mohu stáhnout Jen jeden rok kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Jen jeden rok zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Jen jeden rok? stáhnout Jen jeden rok epub, stáhnout Jen jeden rok ebook epub, Jen jeden rok e-kniha ve formátu epub, zdarma Jen jeden rok ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Jen jeden rok epub? Jak stáhnout knihu Jen jeden rok ve formátu epub? Jen jeden rok mobi, stáhnout Jen jeden rok mobi, stáhnout Jen jeden rok e-kniha mobi, Jen jeden rok kniha ve formátu mobi, zdarma Jen jeden rok ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Jen jeden rok mobi? Jak mohu stáhnout knihu Jen jeden rok v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Jen jeden rok z Gayle Forman zdarma? Jak stáhnout Jen jeden rok z Gayle Forman e-knihu zdarma?

Leave a Reply