Jídlo na prvním místě

Jídlo na prvním místě

Jídlo na prvním místě stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Jídlo na prvním místě z Dallas Hartwig

 • Název knihy: Jídlo na prvním místě
 • Autor knihy: Dallas Hartwig
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016 – Melvil Publishing
 • Počet stránek: 336
 • Žánrové knihy: Osobní rozvoj ostatní
 • ISBN: 978-80-7555-018-7
 • EAN: 9788075550187
 • Dostupné soubory: jidlo-na-prvnim-miste-312731.pdf, jidlo-na-prvnim-miste-312731.epub, jidlo-na-prvnim-miste-312731.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Jídlo na prvním místě v dolní části stránky

Shrnutí knihy Jídlo na prvním místě z Dallas Hartwig

Všichni víme, že jídlo ovlivňuje kvalitu našeho života – ale jak velkou moc vlastně má? Melissa a Dallas vás přesvědčí, že mimořádnou! Jídlo na prvním místě je přehledný, čtivý a srozumitelný návod na přechod k paleo stravě, díky kterému konečně pochopíte vzájemné reakce inzulínu, leptinu, kortizolu a glukagonu. Autoři vám na podkladě vědeckých výzkumů a zkušeností desetitisíců jejich čtenářů předvedou, proč sacharidy v naší stravě nejsou tím nejpříznivějším palivem a že důmyslně sestavený jídelníček Whole30 je nejlepším způsobem, jak jíst a uzdravit se. Už během 30 dnů po změně stravovacího plánu sestaveného podle jejich instrukcí dochází ke zlepšení stavu mnoha chronických, obtížně léčitelných onemocnění. Nejedná se o další módní dietu, ale návrat k průmyslově nezpracovaným základním potravinám a nízkosacharidovému složení pokrmů. Možná jste se už setkali s výrazem paleo strava, nicméně Dallas Hartwig a Melissa Hartwigová dogmaticky netrvají na argumentech týkajících se vědomostí o složení stravy v paleolitu. Kniha vysvětluje nejen teoretické výhody přechodu na nový systém výběru potravin, ale nabízí i praktický postup, jak životní změnu začít. Množství receptů a tipů je doplněno vysvětlením, jak na jednotlivá jídla reaguje naše tělo, obsahuje i kapitoly věnované vegetariánům, těhotným, sportovcům a dětem. O autorech: Dallas Hartwig a Melissa Hartwigová se společně věnují programu Whole9 a Whole30 od roku 2009. Jejich webové stránky mají v současné době milión návštěvníků denně, a ač po celou publikovali mnoho článků na téma zdravé výživy, je Jídlo na prvním místě jejich prvotinou. Melissa je výživovou poradkyní sportovců a kettlebell instruktorka, Dallas fyziterapeut. Sport, fitness, výživa a zdraví je hlavním tématem jejich životů.

Stáhnout Jídlo na prvním místě knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Jídlo na prvním místě je 336 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Jídlo na prvním místě kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Jídlo na prvním místě z Dallas Hartwig – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Jídlo na prvním místě z Dallas Hartwig.

Populární vyhledávání: Jídlo na prvním místě pdf, stáhnout Jídlo na prvním místě pdf, stáhnout Jídlo na prvním místě knihu pdf, Jídlo na prvním místě kniha ve formátu pdf, zdarma Jídlo na prvním místě kniha ke stažení, zdarma Jídlo na prvním místě ebook ve formátu pdf, Jídlo na prvním místě knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Jídlo na prvním místě pdf? Jak mohu stáhnout Jídlo na prvním místě kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Jídlo na prvním místě zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Jídlo na prvním místě? stáhnout Jídlo na prvním místě epub, stáhnout Jídlo na prvním místě ebook epub, Jídlo na prvním místě e-kniha ve formátu epub, zdarma Jídlo na prvním místě ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Jídlo na prvním místě epub? Jak stáhnout knihu Jídlo na prvním místě ve formátu epub? Jídlo na prvním místě mobi, stáhnout Jídlo na prvním místě mobi, stáhnout Jídlo na prvním místě e-kniha mobi, Jídlo na prvním místě kniha ve formátu mobi, zdarma Jídlo na prvním místě ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Jídlo na prvním místě mobi? Jak mohu stáhnout knihu Jídlo na prvním místě v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Jídlo na prvním místě z Dallas Hartwig zdarma? Jak stáhnout Jídlo na prvním místě z Dallas Hartwig e-knihu zdarma?

Leave a Reply