Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí

Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí

Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí z Lucia Černáková

 • Název knihy: Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí
 • Autor knihy: Lucia Černáková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 352
 • Žánrové knihy: Právo, politologie, sociologie
 • ISBN: 978-80-8078-566-6
 • EAN: 9788080785666
 • Dostupné soubory: judikatura-vo-veciach-zaistenia-osob-a-veci-347125.pdf, judikatura-vo-veciach-zaistenia-osob-a-veci-347125.epub, judikatura-vo-veciach-zaistenia-osob-a-veci-347125.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí v dolní části stránky

Shrnutí knihy Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí z Lucia Černáková

Ďalšia publikácia z obľúbenej edície judikatúr nášho vydavateľstva zhromažďuje najdôležitejšie rozhodnutia slovenských súdov týkajúce sa zaistenia osôb a vecí. Inštitúty slúžiace na zaistenie osôb a vecí sú nevyhnutne potrebné na dosiahnutie účelu trestného konania, no ich aplikácia sa nezaobíde bez zásahu do základných práv a slobôd, ktoré sú chránené nielen Ústavou Slovenskej republiky, ale aj medzinárodnými zmluvami, ktorými je Slovenská republika viazaná. Ťažkosti s hľadaním kompromisu medzi dosiahnutím účelu trestného konania a ochranou pred týmito zásahmi možno preklenúť aj s pomocou spracovanej judikatúry.

K zrozumiteľnejšiemu výkladu prispieva aj výber rozhodnutí českých súdov. Spracované judikáty sú rozdelené do dvoch základných kapitol: „1. Zaistenie osôb v trestnom konaní“ a „2. Zaistenie vecí v trestnom konaní“, ktoré sa ďalej systematicky členia podľa závažnosti zásahu do základných práv a slobôd, s ktorým je aplikácia zaisťovacích inštitútov spojená. Najzávažnejší zásah do základných práv a slobôd predstavuje väzba, preto je tomuto inštitútu venovaná najrozsiahlejšia časť judikatúry. V publikácii ďalej čitateľ nájde rozhodnutia týkajúce sa zaisťovacích inštitútov v oblasti právneho styku s cudzinou.

Publikovaná judikatúra prináša riešenie mnohých aktuálnych problémov, s ktorými sa možno stretnúť v súvislosti s využitím zaisťovacích inštitútov.

Publikácia je určená sudcom, vyšším súdnym úradníkom, orgánom činným v trestnom konaní, prokurátorom, advokátom…

Stáhnout Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí je 352 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí z Lucia Černáková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí z Lucia Černáková.

Populární vyhledávání: Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí pdf, stáhnout Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí pdf, stáhnout Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí knihu pdf, Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí kniha ve formátu pdf, zdarma Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí kniha ke stažení, zdarma Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí ebook ve formátu pdf, Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí pdf? Jak mohu stáhnout Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí? stáhnout Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí epub, stáhnout Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí ebook epub, Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí e-kniha ve formátu epub, zdarma Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí epub? Jak stáhnout knihu Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí ve formátu epub? Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí mobi, stáhnout Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí mobi, stáhnout Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí e-kniha mobi, Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí kniha ve formátu mobi, zdarma Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí mobi? Jak mohu stáhnout knihu Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí z Lucia Černáková zdarma? Jak stáhnout Judikatúra vo veciach zaistenia osôb a vecí z Lucia Černáková e-knihu zdarma?

Leave a Reply