Každej šéf je vůl

Každej šéf je vůl

Každej šéf je vůl stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Každej šéf je vůl z Jiří Štědroň

 • Název knihy: Každej šéf je vůl
 • Autor knihy: Jiří Štědroň
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-7243-957-7
 • EAN: 9788072439577
 • Dostupné soubory: kazdej-sef-je-vul-316391.pdf, kazdej-sef-je-vul-316391.epub, kazdej-sef-je-vul-316391.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Každej šéf je vůl v dolní části stránky

Shrnutí knihy Každej šéf je vůl z Jiří Štědroň

Hrdina novely Sklenáři Patrik Vávra je bývalý herec, pokoušející štěstí v malé dynamické reklamní agentuře. Jako referent chce získat pozici u atraktivního klienta, což se mu sice podaří, ale zadělá si tak na řadu problémů, dokonce mu několikrát jde o život. Na první pohled spořádaná a úctyhodná bankovní společnost mu totiž oplácí jeho poněkud drzý pokus zcela bez pardonu. V povídce Každej šéf je vůl se hrdina vrací z vězení a obtížně se snaží navázat na dřívější slávu. Pronásledují ho stíny minulosti i nové problémy s majitelkou divadla, kde získal angažmá. V povídce nechybí ani krásné ženy, záhadní mafiáni a zrádný inspicient. Podaří se hrdinovi za pomoci mužů zákona překonat všechny nástrahy a začlenit se do nového života.

Stáhnout Každej šéf je vůl knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Každej šéf je vůl je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Každej šéf je vůl kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Každej šéf je vůl z Jiří Štědroň – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Každej šéf je vůl z Jiří Štědroň.

Populární vyhledávání: Každej šéf je vůl pdf, stáhnout Každej šéf je vůl pdf, stáhnout Každej šéf je vůl knihu pdf, Každej šéf je vůl kniha ve formátu pdf, zdarma Každej šéf je vůl kniha ke stažení, zdarma Každej šéf je vůl ebook ve formátu pdf, Každej šéf je vůl knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Každej šéf je vůl pdf? Jak mohu stáhnout Každej šéf je vůl kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Každej šéf je vůl zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Každej šéf je vůl? stáhnout Každej šéf je vůl epub, stáhnout Každej šéf je vůl ebook epub, Každej šéf je vůl e-kniha ve formátu epub, zdarma Každej šéf je vůl ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Každej šéf je vůl epub? Jak stáhnout knihu Každej šéf je vůl ve formátu epub? Každej šéf je vůl mobi, stáhnout Každej šéf je vůl mobi, stáhnout Každej šéf je vůl e-kniha mobi, Každej šéf je vůl kniha ve formátu mobi, zdarma Každej šéf je vůl ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Každej šéf je vůl mobi? Jak mohu stáhnout knihu Každej šéf je vůl v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Každej šéf je vůl z Jiří Štědroň zdarma? Jak stáhnout Každej šéf je vůl z Jiří Štědroň e-knihu zdarma?

Leave a Reply