Každý kopec bere…DECH

Každý kopec bere...DECH

Každý kopec bere…DECH stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Každý kopec bere…DECH z Milan Silný

 • Název knihy: Každý kopec bere…DECH
 • Autor knihy: Milan Silný
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 328
 • Žánrové knihy: Mapy a průvodci ČR
 • ISBN: 978-80-87193-40-2
 • EAN: 9788087193402
 • Dostupné soubory: kazdy-kopec-bere-dech-335467.pdf, kazdy-kopec-bere-dech-335467.epub, kazdy-kopec-bere-dech-335467.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Každý kopec bere…DECH v dolní části stránky

Shrnutí knihy Každý kopec bere…DECH z Milan Silný

Volné pokračování knih: Každý kopec má své … NEJ, Každý kopec stojí za … TO, Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Víte, které z českých kopců jsou nejsladší? Cukrák a Medník. Tím ale výčet sladkostí nekončí. Na Břeclavsku se nachází kopec, kterému se říká Cukrmandle.
A jaké nejpikantnější názvy české kopce mají? Je jich víc, autorem byly nominovány: Buzíček, Pičulín, Pičhora a Kokotsko. Pomyslně zvítězil ten poslední, hlavním důvodem bylo, že na jeho úpatí vyvěrá pramen s názvem Čůráček.
Milan Silný je bedlivým pozorovatelem a všímavým poutníkem. Poeticky vykresluje českou krajinu, místy v knize i básní. Rozebírá názvy měst, městeček a vesnic, kopců i kopečků, zamýšlí se nad jejich vznikem a svérázně je vykládá. Každý navštívený vrchol obohatí o zeměpisné údaje, téměř nikdy nechybí nadmořská výška.
Sám o sobě prohlašuje: „Baví mě zdolávat na kole nejrůznější kopce, hory a vrcholy. Pokořil jsem jich celkem dost a za tu dobou jsem poznal, že každý kopec je jiný. Tím nemám na mysli tvar, nadmořskou výšku či náročnost stoupání. Každý kopec má v sobě něco, co neumím přesně vyjádřit. Z některých to vyzařuje na dálku a z blízka je to doslova cítit. Je to duše? Karma? Aura? Nevím. Každý kopec se chová jinak. Některý vzdoruje a nechce za žádnou cenu podlehnout. Jiný mě naopak zve a nemůže se dočkat, až mu vrchol „vojedu“.“
Knihou se můžete inspirovat k výletům na nejzajímavější kopce České republiky a blízkého pohraničí. Dozvíte se, kde leží Čertova hrbatina, Slepičí hory s vrcholy Kohout a Slepice, kdy u nás soptila nejmladší sopka, kde je nejteplejší, nejslanější, nejnegativnější i nejkrušnější hora a spoustu dalších zajímavostí. Jen vyrazit. Protože nesedět doma na zadku je podstatně zajímavější, než sedět doma na zadku.

Stáhnout Každý kopec bere…DECH knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Každý kopec bere…DECH je 328 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Každý kopec bere…DECH kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Každý kopec bere…DECH z Milan Silný – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Každý kopec bere…DECH z Milan Silný.

Populární vyhledávání: Každý kopec bere…DECH pdf, stáhnout Každý kopec bere…DECH pdf, stáhnout Každý kopec bere…DECH knihu pdf, Každý kopec bere…DECH kniha ve formátu pdf, zdarma Každý kopec bere…DECH kniha ke stažení, zdarma Každý kopec bere…DECH ebook ve formátu pdf, Každý kopec bere…DECH knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Každý kopec bere…DECH pdf? Jak mohu stáhnout Každý kopec bere…DECH kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Každý kopec bere…DECH zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Každý kopec bere…DECH? stáhnout Každý kopec bere…DECH epub, stáhnout Každý kopec bere…DECH ebook epub, Každý kopec bere…DECH e-kniha ve formátu epub, zdarma Každý kopec bere…DECH ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Každý kopec bere…DECH epub? Jak stáhnout knihu Každý kopec bere…DECH ve formátu epub? Každý kopec bere…DECH mobi, stáhnout Každý kopec bere…DECH mobi, stáhnout Každý kopec bere…DECH e-kniha mobi, Každý kopec bere…DECH kniha ve formátu mobi, zdarma Každý kopec bere…DECH ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Každý kopec bere…DECH mobi? Jak mohu stáhnout knihu Každý kopec bere…DECH v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Každý kopec bere…DECH z Milan Silný zdarma? Jak stáhnout Každý kopec bere…DECH z Milan Silný e-knihu zdarma?

Leave a Reply