Kafka na pobřeží

Kafka na pobřeží

Kafka na pobřeží stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kafka na pobřeží z Haruki Murakami

 • Název knihy: Kafka na pobřeží
 • Autor knihy: Haruki Murakami
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2010
 • Počet stránek: 560
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-207-1329-2
 • EAN: 9788020713292
 • Dostupné soubory: kafka-na-pobrezi-d0112165-68866.pdf, kafka-na-pobrezi-d0112165-68866.epub, kafka-na-pobrezi-d0112165-68866.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kafka na pobřeží v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kafka na pobřeží z Haruki Murakami

Patnáctiletý Kafka Tamura žije s otcem v centru Tokia; rozhodne se najít matku a sestru, které před mnoha lety zmizely, a uteče z domova. Skrývá se v knihovně v malém městečku, kde pozná stejně "podivné" kolegy. Párkrát se mu zdá, že matku zahlédl, ale je to mýlka. Setká se i s chlapíkem připomínajícím Forresta Gumpa: neví, jak si koupit lístek na vlak, nezná jméno premiéra, zato rozmlouvá s kočkami… Murakamiho román je další, moderní verzí příběhu o Oidipovi. Hrdina se pokouší uniknout otcovskému (oidipovskému) proroctví: Jednou zabiješ svého otce a jednoho dne budeš spát s matkou. Autor se soustředí na osud dvou individualistů, kteří se nedokážou zařadit do společnosti. Jak bývá u autora obvyklé, dílo obsahuje narážky na kulturní ikony euroamerické kultury, nechybí prostředí bordelů, barů ani fantaskní prvky. Po veleúspěšném Norském dřevu Murakami osvědčil, co skvěle umí: "mix" příběhů a nevtíravé propletení japonské a západní mentality.

Stáhnout Kafka na pobřeží knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kafka na pobřeží je 560 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kafka na pobřeží kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kafka na pobřeží z Haruki Murakami – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kafka na pobřeží z Haruki Murakami.

Populární vyhledávání: Kafka na pobřeží pdf, stáhnout Kafka na pobřeží pdf, stáhnout Kafka na pobřeží knihu pdf, Kafka na pobřeží kniha ve formátu pdf, zdarma Kafka na pobřeží kniha ke stažení, zdarma Kafka na pobřeží ebook ve formátu pdf, Kafka na pobřeží knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kafka na pobřeží pdf? Jak mohu stáhnout Kafka na pobřeží kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kafka na pobřeží zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kafka na pobřeží? stáhnout Kafka na pobřeží epub, stáhnout Kafka na pobřeží ebook epub, Kafka na pobřeží e-kniha ve formátu epub, zdarma Kafka na pobřeží ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kafka na pobřeží epub? Jak stáhnout knihu Kafka na pobřeží ve formátu epub? Kafka na pobřeží mobi, stáhnout Kafka na pobřeží mobi, stáhnout Kafka na pobřeží e-kniha mobi, Kafka na pobřeží kniha ve formátu mobi, zdarma Kafka na pobřeží ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kafka na pobřeží mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kafka na pobřeží v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kafka na pobřeží z Haruki Murakami zdarma? Jak stáhnout Kafka na pobřeží z Haruki Murakami e-knihu zdarma?

Leave a Reply