Kam dolétne sokol

Kam dolétne sokol

Kam dolétne sokol stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kam dolétne sokol z Boris Hlaváček

 • Název knihy: Kam dolétne sokol
 • Autor knihy: Boris Hlaváček
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 208
 • Žánrové knihy: Individuální sporty
 • ISBN: 978-80-87353-10-3
 • EAN: 9788087353103
 • Dostupné soubory: kam-doletne-sokol-346836.pdf, kam-doletne-sokol-346836.epub, kam-doletne-sokol-346836.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kam dolétne sokol v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kam dolétne sokol z Boris Hlaváček

Jméno Zdeňka Hrubého, bývalého předsedy ČHS a špičkového horolezce není třeba dlouze představovat. Na svém kontě má řadu mimořádných horolezeckých výstupů a také osm osmitisícových vrcholů. Ona číslovka osm se mu stala osudnou, neboť právě 8. srpna 2013 tragicky zahynul při sestupu z Gašerbrumu I.

Postřehy si na svých cestách zapisoval do všeho, co mu přišlo pod ruku (do účetních knih, starých kalendářů, propadlých diářů…) Jeho texty jsou psány neotřelou poutavou formou s obrovským filozofickým nadhledem a pro vyjádření hloubky vnitřního poznání momentální situace jsou doplněné o přesně cílené a náladu podtrhující citace z filmů, knih i běžných povídaček. Zápisky z jeho deníků jsou zcela výjimečné a vymykají se běžným horolezeckým cestopisům. Při jejich čtení se dostanete až pod kůži horolezce nejen při nejnebezpečnějších situacích, ale i při opojném pocitu ze zdolání kýženého cíle.“

Zápisky jsou rozšířené o vzpomínky některých jeho spolulezců a fotografie Radka Jaroše, Máry Holečka, Jiřího Nováka a o snímky z rodinného alba.

Stáhnout Kam dolétne sokol knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kam dolétne sokol je 208 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kam dolétne sokol kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kam dolétne sokol z Boris Hlaváček – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kam dolétne sokol z Boris Hlaváček.

Populární vyhledávání: Kam dolétne sokol pdf, stáhnout Kam dolétne sokol pdf, stáhnout Kam dolétne sokol knihu pdf, Kam dolétne sokol kniha ve formátu pdf, zdarma Kam dolétne sokol kniha ke stažení, zdarma Kam dolétne sokol ebook ve formátu pdf, Kam dolétne sokol knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kam dolétne sokol pdf? Jak mohu stáhnout Kam dolétne sokol kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kam dolétne sokol zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kam dolétne sokol? stáhnout Kam dolétne sokol epub, stáhnout Kam dolétne sokol ebook epub, Kam dolétne sokol e-kniha ve formátu epub, zdarma Kam dolétne sokol ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kam dolétne sokol epub? Jak stáhnout knihu Kam dolétne sokol ve formátu epub? Kam dolétne sokol mobi, stáhnout Kam dolétne sokol mobi, stáhnout Kam dolétne sokol e-kniha mobi, Kam dolétne sokol kniha ve formátu mobi, zdarma Kam dolétne sokol ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kam dolétne sokol mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kam dolétne sokol v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kam dolétne sokol z Boris Hlaváček zdarma? Jak stáhnout Kam dolétne sokol z Boris Hlaváček e-knihu zdarma?

Leave a Reply