Kam se poděla Elizabeth

Kam se poděla Elizabeth

Kam se poděla Elizabeth stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kam se poděla Elizabeth z Emma Healey

 • Název knihy: Kam se poděla Elizabeth
 • Autor knihy: Emma Healey
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 296
 • Žánrové knihy: Společenské romány
 • ISBN: 978-80-242-5190-5
 • EAN: 9788024251905
 • Dostupné soubory: kam-se-podela-elizabeth-270339.pdf, kam-se-podela-elizabeth-270339.epub, kam-se-podela-elizabeth-270339.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kam se poděla Elizabeth v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kam se poděla Elizabeth z Emma Healey

Román Kam se poděla Elizabeth je opředen záhadou, kterou čtenáři zprostředkovává sama hlavní postava Maud. Ta je neuvěřitelně zapomnětlivou vypravěčkou. Pravda, čtenáři to příliš neulehčuje, ale co naplat, stejně si drahou Maud rychle oblíbí. Maud je stará, zapomnětlivá, a když si vezme do hlavy, že se ztratila její kamarádka Elizabeth, nikdo ji nebere vážně. Ale jak má o tom přesvědčit ostatní, když si sama není jistá, kdy Elizabeth viděla naposledy? A tak jí nezbývá, než se do pátrání pustit sama, vyzbrojená lístečky s poznámkami, svou papírovou pamětí. Zároveň se jí však neustále vrací vzpomínky na její sestru Sukey, která se před více než padesáti lety, záhy po válce ztratila neznámo kam a její zmizení se nikdy neobjasnilo. V Maudině mysli se příběh Sukey tomu Elizabethině nebezpečně přibližuje a Maud se čím dál víc ztrácí ve svých představách. Vědomí přítomnosti jí uniká a živé vzpomínky na tragédii, starou již více než padesát let, se jí vrací s nebývalou intenzitou. Podaří se Maud Elizabeth najít? Román snoubí sofistikovanou, místy až mysteriózní psychologii s laskavým humorem a citlivě reflektuje témata stárnutí, ztráty paměti a vlastní identity. Téma stařecké demence objevuje autorka ve svém debutovém románu s ohromující autenticitou a byla za to oceněna porotou prestižní Betty Trask Award. Román získal také ocenění Costa Book Award 2014 v kategorii debutový román i mnohé jiné nominace.

Stáhnout Kam se poděla Elizabeth knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kam se poděla Elizabeth je 296 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kam se poděla Elizabeth kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kam se poděla Elizabeth z Emma Healey – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kam se poděla Elizabeth z Emma Healey.

Populární vyhledávání: Kam se poděla Elizabeth pdf, stáhnout Kam se poděla Elizabeth pdf, stáhnout Kam se poděla Elizabeth knihu pdf, Kam se poděla Elizabeth kniha ve formátu pdf, zdarma Kam se poděla Elizabeth kniha ke stažení, zdarma Kam se poděla Elizabeth ebook ve formátu pdf, Kam se poděla Elizabeth knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kam se poděla Elizabeth pdf? Jak mohu stáhnout Kam se poděla Elizabeth kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kam se poděla Elizabeth zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kam se poděla Elizabeth? stáhnout Kam se poděla Elizabeth epub, stáhnout Kam se poděla Elizabeth ebook epub, Kam se poděla Elizabeth e-kniha ve formátu epub, zdarma Kam se poděla Elizabeth ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kam se poděla Elizabeth epub? Jak stáhnout knihu Kam se poděla Elizabeth ve formátu epub? Kam se poděla Elizabeth mobi, stáhnout Kam se poděla Elizabeth mobi, stáhnout Kam se poděla Elizabeth e-kniha mobi, Kam se poděla Elizabeth kniha ve formátu mobi, zdarma Kam se poděla Elizabeth ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kam se poděla Elizabeth mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kam se poděla Elizabeth v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kam se poděla Elizabeth z Emma Healey zdarma? Jak stáhnout Kam se poděla Elizabeth z Emma Healey e-knihu zdarma?

Leave a Reply