Kapitoly z korpusové versologie

Kapitoly z korpusové versologie

Kapitoly z korpusové versologie stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kapitoly z korpusové versologie z Petr Plecháč

 • Název knihy: Kapitoly z korpusové versologie
 • Autor knihy: Petr Plecháč
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 136
 • Žánrové knihy: Jazykověda, literární věda, slovníky
 • ISBN: 978-80-7470-149-8
 • EAN: 9788074701498
 • Dostupné soubory: kapitoly-z-korpusove-versologie-328293.pdf, kapitoly-z-korpusove-versologie-328293.epub, kapitoly-z-korpusove-versologie-328293.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kapitoly z korpusové versologie v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kapitoly z korpusové versologie z Petr Plecháč

Kapitoly z korpusové versologie jsou výstupem dlouhodobého projektu zaměřeného na výzkum českého verše 19. století a navazuje na práce Miroslava Červenky a Květy Sgallové. Kromě analýzy vybraných rytmických charakteristik a jejich spojitosti s dobovými poetikami je pozornost věnována komplexní charakteristice rytmického stylu veršovaného textu. Kniha se materiálově opírá o Korpus českého verše a je založena na sledování měřitelných charakteristik textů. – Vychází za podpory Grantové agentury ČR. Další informace a nástroje najdete na www.versologie.cz, kde jsou také interaktivní vizualizace a zdrojová data k publikaci.

Stáhnout Kapitoly z korpusové versologie knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kapitoly z korpusové versologie je 136 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kapitoly z korpusové versologie kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kapitoly z korpusové versologie z Petr Plecháč – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kapitoly z korpusové versologie z Petr Plecháč.

Populární vyhledávání: Kapitoly z korpusové versologie pdf, stáhnout Kapitoly z korpusové versologie pdf, stáhnout Kapitoly z korpusové versologie knihu pdf, Kapitoly z korpusové versologie kniha ve formátu pdf, zdarma Kapitoly z korpusové versologie kniha ke stažení, zdarma Kapitoly z korpusové versologie ebook ve formátu pdf, Kapitoly z korpusové versologie knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kapitoly z korpusové versologie pdf? Jak mohu stáhnout Kapitoly z korpusové versologie kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kapitoly z korpusové versologie zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kapitoly z korpusové versologie? stáhnout Kapitoly z korpusové versologie epub, stáhnout Kapitoly z korpusové versologie ebook epub, Kapitoly z korpusové versologie e-kniha ve formátu epub, zdarma Kapitoly z korpusové versologie ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kapitoly z korpusové versologie epub? Jak stáhnout knihu Kapitoly z korpusové versologie ve formátu epub? Kapitoly z korpusové versologie mobi, stáhnout Kapitoly z korpusové versologie mobi, stáhnout Kapitoly z korpusové versologie e-kniha mobi, Kapitoly z korpusové versologie kniha ve formátu mobi, zdarma Kapitoly z korpusové versologie ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kapitoly z korpusové versologie mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kapitoly z korpusové versologie v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kapitoly z korpusové versologie z Petr Plecháč zdarma? Jak stáhnout Kapitoly z korpusové versologie z Petr Plecháč e-knihu zdarma?

Leave a Reply