Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II.

Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II.

Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. z Poláček Bohumil

 • Název knihy: Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II.
 • Autor knihy: Poláček Bohumil
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 456
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-7552-424-9
 • EAN: 9788075524249
 • Dostupné soubory: kapitoly-z-mezinarodniho-dopravniho-prava-ii-314281.pdf, kapitoly-z-mezinarodniho-dopravniho-prava-ii-314281.epub, kapitoly-z-mezinarodniho-dopravniho-prava-ii-314281.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. v dolní části stránky

Shrnutí knihy Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. z Poláček Bohumil

Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II (C. Železniční právo, D. Námořní právo) tvoří druhou část připravované trilogie, která navazuje na část první s názvem Kapitoly z mezinárodního dopravního práva I (A. Říční právo, B. Letecké právo) a na niž bude navazovat část třetí nazývající se Kapitoly z mezinárodního dopravního práva III (E. Silniční právo, F. Multimodální právo).
Mezinárodní dopravní právo můžeme subsumovat pod právo mezinárodního obchodu, které lze vymezit jako účelově uspořádaný soubor právních norem různého původu a z různých právních odvětví, které spojuje jejich společný účel upravovat právní vztahy vznikající při uskutečňování mezinárodního obchodu a mezinárodního hospodářského styku vůbec. Právní normy uplatňující se při úpravě mezinárodního obchodu jsou tedy normami různé povahy (veřejnoprávní a soukromoprávní) a různého původu (vnitrostátní, evropské i mezinárodní).
Vzhledem ke značné šíři materie se kniha zaměřuje pouze na problematiku stěžejních témat z oblastí dopravního práva, a to zejména na odpovědnost, úpravu právního režimu dopravní cesty, ochranu před protiprávními činy a na státní správu v daném typu dopravy. Jednotlivá témata jsou zpracována v kontextu evropského práva (práva Evropské unie), které je v mnoha ohledech významným mezistupněm mezi vnitrostátní a mezinárodní úpravou.
Publikace by měla posloužit všem zájemcům o dopravní problematiku, tedy jak laikům, studentům právnických, dopravních a ekonomických fakult, tak odborníkům z praxe. Vyplňuje proto určitou mezeru v oblasti odborných publikací z tohoto právního odvětví.

Stáhnout Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. je 456 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. z Poláček Bohumil – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. z Poláček Bohumil.

Populární vyhledávání: Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. pdf, stáhnout Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. pdf, stáhnout Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. knihu pdf, Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. kniha ve formátu pdf, zdarma Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. kniha ke stažení, zdarma Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. ebook ve formátu pdf, Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. pdf? Jak mohu stáhnout Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II.? stáhnout Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. epub, stáhnout Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. ebook epub, Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. e-kniha ve formátu epub, zdarma Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. epub? Jak stáhnout knihu Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. ve formátu epub? Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. mobi, stáhnout Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. mobi, stáhnout Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. e-kniha mobi, Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. kniha ve formátu mobi, zdarma Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. mobi? Jak mohu stáhnout knihu Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. z Poláček Bohumil zdarma? Jak stáhnout Kapitoly z mezinárodního dopravního práva II. z Poláček Bohumil e-knihu zdarma?

Leave a Reply